Hlavní navigace

SonicWALL rozšiřuje svou řadu řešení ochrany před e-mailovými hrozbami o produkt pro uživatele Windows Small Business serveru

[Tisková zpráva] Malé firmy ocení snadno použitelné, jednoduše instalovatelné a cenově dostupné řešení přizpůsobené jejich potřebám

Sdílet

SUNNYVALE, Kalifornie – 8. prosince 2008 — Společnost SonicWALL, Inc. (NASDAQ: SNWL), přední dodavatel infrastruktury pro zabezpečení sítí, rozšířila svou řadu řešení zabezpečení e-mailu o nový produkt SonicWALL Email Security for Windows Small Business Server 2008 (SES pro SBS). Produkty SonicWALL Email Security zajišťují organizacím ochranu před nevyžádanou poštou, viry, phishingem a dalšími nebezpečnými emailovými hrozbami prostřednictvím účinné kombinace správy hrozeb, filtrování obsahu, řízení zásad a infrastruktury zajištění shody. Nové řešení přináší jeho uživatelům vysoce výkonnou a snadno použitelnou ochranu před všemi formami e-mailových hrozeb.

„Komplikovanost e-mailových útoků exponenciálně roste, což vytváří čím dál větší tlak na malé firmy, které potřebují snadno použitelná řešení,“ řekl Allen Schoonmaker, manažer produktové řady ve společnosti SonicWALL. „Zákazníci Microsoftu si nyní mohou jednoduše stáhnout naše řešení Email Security přímo do svého systému Small Business Server a ochránit tak svou organizaci před spamem, phishingem a dalším malwarem. SonicWALL optimalizuje blokování nevyžádané pošty, která se dostává do systému Small Business Server 2008, a tak zvyšuje výkonnost serveru a snižuje náklady na vlastnictví.”

SonicWALL Email Security je oceňované řešení ochrany e-mailu, které v sobě spojuje funkčnost anti-spamu, anti-viru, anti-phishingu, správy zásad a shody s předpisy. SonicWALL Email Security je k dispozici v podobě odolného zařízení nebo softwaru pro Windows a chrání příchozí i odchozí e-mailovou komunikaci organizací, které mají méně než 25 a ne více než 100 000 uživatelů. SonicWALL Email Security for Windows Small Business Server je nejnovější produkt této řady, který díky snadné instalaci a správě splňuje potřeby malých firem.

SES pro SBS zásadně zjednodušuje a zlevňuje ochranu před hrozbami přenášenými e-mailem, neboť se snadno instaluje přímo do serveru SBS. Navíc SonicWALL GRID Network, která je součástí SES, v reálném čase poskytuje uživatelům přístup k nejnovějším definicím virů a spywaru, zajišťuje ochranu předplatitelů před nejnovějšími bezpečnostními chybami a přispívá k lepší optimalizaci systému SBS. SES pro SBS navíc nabízí centrálně spravovaná pravidla a zásady i kvalitní funkce reportování a správy, takže ušetří pracovníkům IT při správě ochrany e-mailu spoustu času.

Hlavní výhody produktu SonicWALL Email Security for Microsoft Windows Small Business Server:

  • Řešení je předem nakonfigurováno pro Windows SBS, což usnadňuje instalaci a nasazení. Integrace nového produktu SonicWALL se systémem SBS je otázkou jen několika kliknutí myší, není třeba nic složitě konfigurovat. Uživatelé ocení to, že nemusí pořizovat a spravovat žádné další servery.
  • SonicWALL GRID Network poskytuje nejpřesnější a nejaktuálnější ochranu před novými e-mailovými útoky. SonicWALL aktivně shromažďuje důležité poznatky z rozsáhlé sítě miliónů uživatelů a zdrojů a aktualizuje SES pro SBS každých pět minut.
  • SonicWALL disponuje nejlepším spamovým filtrem ve své třídě a jeho ucelené monitorování e-mailových útoků optimalizuje blokování nevyžádané pošty, aby co nejméně narušovala chod SBS. SonicWALL denně důkladně testuje a prověřuje milióny e-mailů a neustále aktualizuje SES pro SBS o nové poznatky pro blokování spamu. Zákazníci ocení pokles množství e-mailů, které musí SBS zpracovávat, a tudíž lepší výkon.
  • Vyspělé funkce pro kontrolu spamu koncovými uživateli zjednodušují správu, omezují množství chybně vyhodnocených zpráv a zvyšují úroveň služby poskytované koncovým uživatelům. Uživatelé oceňují svobodu personalizovat si agresivitu zjišťování spamu na základě obsahu zpráv, zatímco IT si ponechává konečnou kontrolu nad celkovým stupněm vynucovaného zabezpečení.
  • Jednoduchá správa ušetří uživatelům produktu SES pro SBS spoustu času. SES pro SBS se například synchronizuje se službou LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) serveru SBS, což usnadňuje správu uživatelů a skupin. SonicWALL Email Security se automaticky aktualizuje každých 5 minut – dvakrát rychleji než konkurenční řešení – a na jeho správu stačí maximálně 10 minut týdně.

Další informace najdete na: http://www.so­nicwall.com/us/pro­ducts/10900.html

O společnosti SonicWALL, Inc.
Závazkem společnosti SonicWALL je zlepšování výkonu a produktivity podniků všech velikostí, a sice postupným odstraňováním vysokých nákladů a komplikovanosti z provozování bezpečné sítě. SonicWALL prostřednictvím své sítě deseti tisíc obchodních partnerů prodala přes milión zařízení, jež pomáhají desítkám miliónů uživatelů počítačů v podnicích po celém světě udržovat jejich data v bezpečí a pod kontrolou. Mezi oceňované produkty SonicWALL patří řešení zabezpečení sítě, bezpečného vzdáleného přístupu, zabezpečení obsahu, zálohování a obnovení a technologie prosazování zásad a správy systémů. Další informace najdete na firemním webu http://www.so­nicwall.com/.