Hlavní navigace

SONY je v Electro Worldu v režii Full HD

[Tisková zpráva] Společnost Electro World, největší elektroobchod u nás, vítěz ankety „Obchodník roku elektro“ pro rok 2008, představila prodejnu v prodejně s produkty společnosti SONY. Všechny produkty spojuje technologie Full HD s možností přenášet, zobrazovat, nahrávat a uchovávat video a zvukové záznamy v nejvyšší současné kvalitě.

Sdílet

„S prodejem shop-in-shop máme bohaté zkušenosti z minulosti, kdy jsme podobný koncept realizovali také s jinými výrobci. V případě produktů pro zábavu je nutné připomenout, že propojení všech produktů vzájemně tak, aby dokázaly hravě zpracovávat záznam v nejvyšší dostupné kvalitě a rozlišení Full HD, není zcela obvyklé. A proto jsme se rozhodli, že tuto možnost chceme demonstrovat zákazníkům právě pomocí shop-in-shop,“ řekl Jiří Klíčník, generální ředitel společnosti Electro World Česká republika.

„Jedná se o nové špičkové technologie, které si vyžadují vysoce odborný přístup, takže jsme požádali SONY, aby do našich prodejen vyslala své specialisty, kteří zodpoví všechny dotazy zákazníků,“ dodal Jiří Klíčník. Pro Electro World představuje Full HD významný bod v nabídce, protože se prolíná všemi kategoriemi, zábavy, audia a videa, dokonce i počítači.

Uvnitř prodejen Electro Worldu v Čestlicích a na Černém Mostě v Praze najdou zákazníci všechny produkty SONY, které mají co do činění s Full HD. Týká se to sortimentu televizorů, přehrávačů DVD a Blu-ray, domácích kin a Hi-fi, videokamer, digitálních fotoaparátů a digitálních zrcadlovek, osobních audio přehrávačů, médií a výbav pro automobily.

Jiří Klíčník na závěr připomenul, že podobné shop-in-shop obchody vyzkoušela společnost Electro World již dříve s jinými značkami. „Mezi zákazníky jsme si ověřili, že možnost propojení produktů na jednom místě má pro ně obrovský přínos, protože technologie se vyvíjejí velice rychle kupředu a vyzkoušet si ji mohou u nás v prodejnách.“

O společnosti Electro World
Electro World je jeden z největších řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice. Na český trh vstoupil v říjnu 2002 fenomenálním otevřením prodejny na Zličíně v Praze. Nyní má ve střední Evropě 33 prodejen, v České republice 17, v Maďarsku 9 a Polsku 7. V České republice a Maďarsku také internetové obchody.

Do skupiny DSGi patří vedle značky Electro World také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii, Itálii, Španělsku i Švédsku, nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje DSGi ve 29 zemích více než 1300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40 000 osob. V obchodech patřících do skupiny DSGi přitom každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků. Více informací o skupině DSGi naleznete na www.dsgiplc.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).