Hlavní navigace

Souboj semifinalistů SuperStar pokračuje tento víkend!

[Tisková zpráva] Další napínavá pěvecká exhibice nadaných semifinalistů druhého ročníku pěvecké show Česko Slovenská SuperStar nás čeká i tento víkend. V sobotu se předvede desítka chlapců, v neděli uslyšíme zpívat desítku dívek. Kdo diváky zaujme natolik, že ho prostřednictvím svých sms hlasů pošlou do dalšího kola? To se dozvíme již v pondělním Rozhodnutí!

Sdílet

Praha, 24. března 2011 – Souboj pěveckých talentů se opět naplno rozhoří již o víkendu. Druhá řada show Česko Slovenská SuperStar pokračuje přímým přenosem druhého semifinálového kola, v jehož průběhu bude o postup v soutěži a další krůček k výhře 100 000 eur bojovat dvacítka nejlepších zpěváků a zpěvaček. Sobotní semifinálový večer 26. března bude patřit chlapcům, kteří svými výkony v minulém dílu příjemně překvapili i samotnou porotu, dívky se s výběrem písní na pódiu představí v neděli 27. března. Už v pondělí 28. března se pak dozvíme výsledky hlasování, na jehož základě soutěž opustí další čtveřice soutěžících. Od semifinálových kol rozhodují o postupu soutěžících výhradně diváci prostřednictvím zaslaných sms hlasů, zatímco hvězdná porota ve složení Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Palo Habera a Rytmus pěvecké výkony pouze komentuje. Nervozita stoupá, napětí se stupňuje! Pro koho ze soutěžících se stane tentokrát víkend „konečnou“?

2. semifinálové kolo:
Sobota 26. března 2011 od 20 hodin – CHLAPCI
Neděle 27. března 2011 od 20 hodin – DÍVKY
Pondělí 28. března 2011 od 20 hodin – Rozhodnutí

Všichni fanoušci, kteří chtějí zažít jedinečnou atmosféru přímých LIVE přenosů Česko Slovenské SuperStar na vlastní kůži, mají možnost získat vstupenky na natáčení na internetových stránkách projektu www.superstar.tv.

Více na www.superstar.tv a www.facebook.com/su­perstarnova