Hlavní navigace

Souboj v těžké váze: Podpora rodiny je v boji s obezitou důležitá

[Tisková zpráva] Poslední čtyři soutěžící Souboje v těžké váze vstupují před kamery kvůli nadbytečným kilogramům. Kateřina Cajthamlová a Petr Havlíček koučují, radí, vymýšlejí. Dvojice soupeřících již tradičně až v průběhu boje s obezitou poznávají, že všechna námaha bude jen a jen na nich. Další severomoravské kvarteto žije šťastně – až na tu nadváhu. Právě proto je jejich motivace opravdu vysoká. Zdravotní komplikace spojené s obezitou nejsou žádné plané strašení! Sledujte poslední díl první řady Souboje v těžké váze na obrazovkách Televize Prima v pondělí 15. června ve 20.00!

Sdílet

Manželé Miroslav (46) a Marta (47) Pěčkovi si svou nadváhu neuvědomovali – přibírali spolu, svorně… Do chvíle, než obezita začala ovlivňovat jejich zdravotní stav. Mají vysoký krevní tlak a Marta tak velké bolesti v zádech, že už ani prášky nepomáhají! Mirek, vášnivý ochotník a gurmán milující všechna jídla své ženy, dělá obchodního zástupce. Celý den je v autě – na jídlo se vrhá až večer, v klidu. Nesportuje. Pro Martu je denním chlebem nepravidelná a nezdravá strava. Dokážou se manželé vzdát části své pohody?

Jan Hrachovec (55) a Jiří Slavík (30) jsou také příbuzní – tchán se zetěm. Oba jsou rovněž šťastní se svými ženami, mají spokojené domácnosti. Zdravotní testy ale ukázaly vysoký cholesterol, zvýšenou hladinu cukru, dnu. Nebude to lehké. Honza i Jirka žijí v jednom domě. Starají se o ně milující ženy, které teď ale chtějí hubnout také. I oni budou muset překonat gravitaci domácí pohody.

Oba týmy se v průběhu soutěže hodně naučily, soutěžícím se změnily nejen hmotnosti a míry, ale i názory na jídelníček a představy o zdravém pohybu. Sledujte Souboj v těžké váze v pondělí 15. června ve 20.00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).