Hlavní navigace

Soukromé pasti s Lukášem Vaculíkem v neděli na TV Nova

[Tisková zpráva] Partnerskou krizi s překvapivým koncem prožije populární herec Lukáš Vaculík v druhém příběhu cyklu Soukromé pasti 2, nazvaném Manželství nebo život, který uvede televize Nova v neděli 18. září 2011 ve 20 hodin. Večer, zasvěcený strastem rodinného života, poté odlehčí česká komedie Taková normální rodinka, natočená na motivy legendární knihy Fan Vavřincové.

Sdílet

Praha, 16. září 2011 – Druhý premiérový příběh z cyklu Soukromé pasti 2, nazvaný Manželství nebo život, uvede televize Nova v neděli 18. září 2011 ve 20 hodin. Podle scénáře Mirky Vopavové ho natočila šéfka projektu a režisérka Tereza Kopáčová, která má na kontě i první řadu jednoho z nejúspěšnějších projektů soudobé české televizní tvorby. Hlavní role mistrně ztvárnili Lukáš Vaculík, Tereza Kostková a Jáchym Kraus. Dále uvidíme mimo jiné hvězdu „nováckého“ sitcomu Comeback Tomáše Matonohu, populární tváře Ordinace v růžové zahradě 2 Janu Strykovou a Miluši Bittnerovou či krále domácí rockové scény Aleše Brichtu.

Hrdinka televizního filmu Dana nám svým osudem připomene staré přísloví, že není všechno zlato, co se třpytí, a navenek perfektní manželství nemusí být ve skutečnosti bezchybné. Na počátku kráčí městem, je krásná, elegantní, vyrovnaná. Vypadá, že ji život baví a že si ho užívá. Donedávna to tak nebylo. Ještě před pár týdny to byla strhaná ženská bez jiskry, nálady a chuti o sebe dbát. Přitom měla všechno, po čem obvykle ženy touží. Tak proč nemohla v noci spát? Proč se začal bránit i její organismus, na což ji kamarád lékař marně upozorňoval? Dana byla v jednom kole. Bezchybně pečovala o syna, o muže, o firmu i domácnost, byla dokonalá až multifunkční. Ale její manželství bylo v hrozném stavu. Její muž Ivan to tak ovšem neviděl. Odmítal připustit, že by se jeho manželství mělo opravovat. A už vůbec by nepřipustil, aby se rozpadlo všechno, co budoval.

Další informace a zajímavosti k jednotlivým příběhům budou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na www.nova.cz/sou­kromepasti.

Nové díly Soukromých pastí budou za poplatek ke zhlédnutí o týden dřív než v TV na Voyo.cz, odvysílané epizody budou k dispozici po vysílání v neplacené části videoportálu Voyo.cz.