Hlavní navigace

Sousedé.cz jsou i aktuálním zdrojem informací o dění a občanské vybavenosti v okolí vašeho bydliště

[Tisková zpráva] Praha, 30. září 2010 – Internetový projekt Sousedé.cz, který je místem ke komunikaci lidí, kteří spolu bydlí, nabízí svým uživatelům vedle této hlavní funkce i řadu dalších funkcí a informací. Jednou z nich jsou aktuální informace o dění a sociální/občanské vybavenosti v lokalitě bydliště konkrétního uživatele, nebo např. místa kam se daný uživatel hodlá přestěhovat.

Sdílet

Uvažujete-li tedy např. o stěhování do jiného města, čtvrti či ulice a jen velmi obtížně hledáte a sháníte informace o sociální a občanské vybavenosti v dané lokalitě, není nic jednoduššího než se zaregistrovat na Sousedé.cz. Poté co si zde založíte svůj profil, tak doslova za pár minut získáte na jednom centrálním místě informace o úřadech, poštách, školách, zdravotnických zařízeních, ochodech apod. z okolí vašeho bydliště nebo místa, kam se hodláte přestěhovat.

Vedle informací o sociální vybavenosti vám díky vyplnění místa vašeho bydliště Sousedé.cz ukáží také co se u vás děje za kulturní či sportovní akce, kam můžete např. vyrazit na výlet nebo si můžete přečíst regionální zprávy právě z vaší lokality a regionu. Veškeré tyto informace se zobrazují automaticky každému registrovanému uživatel na Sousedé.cz. Vždy aktuálně na jednom místě automaticky ihned po jeho přihlášení.

„Naši uživatelé velmi kladně hodnotí dostupnost lokálních informací o sociální a občanské vybavenosti v místě jejich bydliště, které se jim zobrazují automaticky po jejich registraci v systému Sousedé.cz,“ doplňuje Petr Tomek, spolutvůrce a vedoucí projektu Sousedé.cz.

O projektu Sousedé.cz
K vytvoření vlastního komunikačního prostoru a sousedského společenství není třeba investovat do založení a správy vlastní webové stránky. Projekt Sousedé.cz provozuje společnost Turistika.cz, s.r.o., která má za sebou realizaci několika dalších úspěšných internetových projektů. Jedna registrace je platná pro všechny webové stránky: Akce.cz, Sousedé.cz, Spoluhraci.cz, Turistika.cz.

Sousedé.cz jsou místem pro lidi, kteří spolu bydlí a mají společné zájmy nebo problémy, chtějí se vzájemně informovat a společně problémy řešit, domlouvat se a organizovat. V sousedském společenství se správci nemovitostí, sousedé a nájemníci mohou vzájemně snadno a efektivně informovat a domlouvat o důležitých věcech či sdílet názory. Využívat k tomu lze nástěnku, kalendář akcí, fotogalerii, dokumenty, ankety pro hlasování včetně automatického přepočítávání hlasů na podíly, články, plánovač či diskusní fórum.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).