Hlavní navigace

Soutěž Creative Communication Award do finále

[Tisková zpráva] První ročník soutěže o nejlepší telekomunikační, internetové a mobilní aplikace roku CREATIVE COMMUNICATION AWARD 2008 spěje k uzávěrce. Soutěžní projekty budou přijímány do posledního dne tohoto roku. Zcela nové technologické klání vzniklo spojením soutěží "Best Broadband Application" a "Creative Mobile Award" a pořádá jej také sdružení TUESDAY BUSINESS NETWORK.

Sdílet

Praha, 22. prosince – Sdružení technologických podnikatelů TUESDAY BUSINESS NETWORK (TBN) se jako vyhlašovatel rozhodl sloučit dvě soutěže „Creative Mobile Award“ a „Best Broadband Application“ do jediné pod názvem CREATIVE COMMUNICATION AWARD. Uzávěrka projektů premiérového ročníku je 31. prosince, vyhlášení vítězů proběhne v únoru 2009.

„V posledních letech docházelo k překrývání obou soutěží, neboť se stále více propojují internet, mobilní telefony a další komunikační technologie,“ vysvětluje programový ředitel TBN Nikola Rafaj. „Při jejich mohutném rozvoji v poslední době se hranice mezi nimi logicky stírají.“

Cílem soutěže je nalézt a ocenit nejlepší originální telekomunikační, mobilní a internetové aplikace na českém trhu a podpořit informovanost o zajímavých projektech a firmách. Je určena pro vývojářské společnosti, dodavatele hardwaru, poskytovatele obsahu, provozovatele infrastruktury, marketingové agentury, média a internetové portály. Mezi základní podmínky patří být vlastníkem či oprávněným vykonavatelem všech práv, aplikace musí být v provozu nebo alespoň připravena pro testování.

Novinkou je také rozšíření ocenění na dvě kategorie. V odborné porotě zasedají členové programového boardu COMMUNICATION WEDNESDAY a tvoří ji 12 zástupců dodavatelů technologií, operátorů, poskytovatelů obsahu a konzultantů. Hodnotí zejména nápad, atraktivitu, vliv na trh a obchodní model. Nejlepší aplikaci zvolí rovněž samotní uživatelé, kteří mohou v lednu a v únoru hlasovat na www.wednesday.cz.

Vyhlašovateli soutěže je TBN spolu s partnery Ericsson, Nokia Czech Republic, Nokia Siemens Networks, T-Mobile Czech Republic a Vodafone v rámci pravidelných setkání podnikatelů v telekomunikačním, mobilním a internetovém businessu COMMUNICATION WEDNESDAY.

O sdružení TUESDAY Business Network (www.tuesday.cz)
TUESDAY Business Network je podnikatelská síť, sdružující profesionály z oblasti technologického podnikání (dodavatele, uživatele i další odborníky), poskytující příležitost pro networking, sdílení informací a zkušeností mezi podnikateli, investory, konzultanty a poskytovateli služeb v oblasti technologií a inovací. Hlavními aktivitami TUESDAY Business Network jsou pořádání akcí, seminářů a konferencí, příprava průzkumů trhů a white paperů, vzdělávání a evangelizace trhu o možnostech využívání technologií v profesionální činnosti. TUESDAY Business Network spolupracuje s řadou dalších asociací v České republice i zahraničí. Od ledna 2009 se TUESDAY Business Network spojí s Internet Info (www.info.cz).