Hlavní navigace

Soutěž Česko Slovensko má talent zakončila v Ostravě své letošní castingy

[Tisková zpráva] Sobota 28. května v Ostravě byla poslední šancí pro ty, kteří chtěli a chtějí předvést svůj talent nejen kamarádům, ale i celému národu. To se projevilo na vysokém počtu zájemců, kteří se přišli ukázat. A o tom, že se v Ostravě casting opravdu povedl, svědčí nejen samotné číslo 600 účastníků, ale také velká pestrost a kvalita předvedených čísel. Navíc mezi Čechy a Slováky soutěžili třeba také Poláci, Mexičané nebo Američané.

Sdílet

Přestože celý den panovalo v Ostravě nevlídné počasí a casting začínal v devět hodin ráno, soutěžící přicházeli v průběhu celého dne. Konkurz hýřil různorodými talenty a z davu vyčnívaly rozmanité tváře. Od viditelného fanouška Michaela Jacksona, který nesmí chybět na žádné talentové show, po herce pantomimy, jenž silně připomínal filmovou postavu Jokera. Sličné břišní tanečnice se vlnily celým hotelem.

Také zde se ale objevilo i mnoho neokoukaných talentů, které jsme ještě neměli šanci vidět nikde jinde. Mezi ně patřila zejména Bubenická škola orchechesteru z Opavy (skutečně se nejedná o překlep), která během dlouhého čekání rozhýbala několikrát všechny soutěžící. Stejně jako mladí chlapci se svým tanečním vystoupením Skipping boys, kteří do rytmu hudebních beatů tančí a vytvářejí akrobacii se švihadly.

Mezi všemi účastníky čněla i Magnetická lady, která zaujala nejen svým uměním udržet na svém těle nejrůznější kovové předměty, ale i výrazným kostýmem ve stylu „dominy“. Podle svých slov dokázala na hrudi chvíli udržet i žehličku! A to má ještě další výjimečné vlastnosti, se kterými snad seznámí i diváky soutěže ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Za Televizi Prima děkujeme všem účastníkům castingů. Ti nejlepší a nejzajímavější talentovaní se nyní předvedou před velkou porotou ve složení Lucie Bílá, Jaro Slávik a Martin Dejdar!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).