Hlavní navigace

Soutěž na česko-slovenské verzi MTV o nejlepší „MTV“ hlášku má své vítěze! Ti s hvězdami oslaví 2. narozeniny stanice!

[Tisková zpráva] Podzimní narozeninová soutěž česko-slovenské verze kanálu MTV už má své vítěze! Čtyři nejoriginálnější hlášky skládající se ze tří slov a počátečních písmen M, T, V se dostaly na obrazovku. Jejich tvůrci získali vstupenky na hvězdnou párty „MTV BIRTHDAY KINECT PARTY“, která se koná u příležitosti druhých narozenin stanice, i hodnotné ceny od partnera, společnosti Microsoft.

Sdílet

Praha, 29. listopadu 2011 – Čtyři kreativní diváci kanálu česko-slovenské verze MTV, kteří vymysleli nejoriginálnější hlášku skládající se ze tří slov a počátečních písmen M, T, V, už byli vybráni! Nejúspěšnějšími slogany se staly: Maximální Touha Vzlétnout, Mejdan To Vyřeší, Miluj Takty Víkendu a Mixuj Tóny Vánoc. Tvůrci získali exkluzivní vstupenky na MTV BIRTHDAY KINECT PARTY, které se zúčastní významné celebrity z Česka i Slovenska, Kinect pro Box 360 a hru Kinect Adventures od společnosti Microsoft.

Dnes, 29. listopadu 2011, to jsou přesně dva roky ode dne, kdy byla slavnostně spuštěna česko-slovenská verze MTV – první a nejslavnější hudebně lifestylové stanice na světě – jako čtvrtý z kanálů portfolia CET 21, provozovatele TV Nova. První klip, který mohli na své MTV čeští a slovenští diváci vidět, byl megahit New York od Alicie Keys. Od té doby přinesla stanice reportáže ze všech významných hudebních akcí napříč celou planetou, ale také exkluzivní rozhovory se světovými stars jako 50 Cent, DJ Tiesto, Ozzy Osbourne, Ice Cube, Anastacia, Black Eyed Peas nebo Busta Rhymes.

Na česko-slovenské MTV mohli diváci vidět také premiérová vysílání mnoha hudebních klipů od populárních hudebníků a kapel, například Charlie Straight, Rytmuse, Moniky Bagárové, Bena Cristovao, PSH a dalších. Velký počet fanoušků si našel i lokální pořad Backstage s moderátory Hankou Zajíčkovou a Dominikem Turzou, kteří diváky pravidelně provádějí zákulisím nejzajímavějších hudebních událostí.

Již dvakrát mohli čeští a slovenští diváci hlasovat v prestižních hudebních cenách MTV EMAs, v nichž v kategorii CZECH/SLOVAK ACT v obou ročnících zvítězila třinecká kapela Charlie Straight. Vítězové si svou druhou cenu za rok 2011 slavnostně přeberou na MTV BIRTHDAY KINECT PARTY ve středu 30. listopadu 2011 v pražském klubu Cover Place. Na narozeninové párty vystoupí kromě Charlie Straight také například Ben Cristovao, Monika Bagárová, Celeste Buckingham, DJ Jorgos, DJ Friky nebo Djane Lumichelle. Hosty narozeninové oslavy MTV budou významné české a slovenské osobnosti z řad hudebníků a herců i tváře modelingu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).