Hlavní navigace

Soutěž se Sexem ve městě už zná své finalistky

[Tisková zpráva] Seriál Sex ve městě, který úspěšně vysílá televize Prima LOVE, se stal fenoménem, jehož sílu dokázal i obrovský zájem divaček o soutěž s názvem „Dopřej si luxus jako hrdinky Sexu ve městě a poznej nové kamarádky“.

Sdílet

Seriálová čtveřice ve složení Carrie Bradshawová, Samantha Jonesová, Charlotte Yorková a Miranda Hobbesová inspirovala české divačky k tomu, aby předvedly svou nápaditost a zabojovaly o atraktivní cenu.

Během prvního kola, které trvalo od 1. 8. 2011 do 21. 8. 2011, se přihlásilo víc než 140 soutěžících. Ty měly za úkol projevit svou kreativitu a vystihnout na fotografii co nejlépe charakteristiku jedné z hrdinek seriálu Sex ve městě.

Po skončení prvního kola se sešla porota ve složení moderátorka Kateřina Kristelová, stylista Honza Pokorný a novinářka Irena Zemanová v restaurant baru Café Café, kde z došlých fotografií vybrali dvacet finalistek.

Finálová dvacítka je od 26. srpna umístěna na facebooku Prima LOVE ve fotogalerii, kde soutěžící prostřednictvím „lajků“ získávají hlasy. Druhé kolo končí 30. srpna a už 1. září budou známy čtyři vítězky, které si užijí víkend v New Yorku, ubytování v luxusním hotelu, budou moci utrácet balík peněz na nákupy a po svém boku budou mít osobního stylistu Honzu Pokorného.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).