Hlavní navigace

Soutěž „Dopřej si luxus jako hrdinky Sexu ve městě a poznej nové kamarádky“ zná vítězky.

[Tisková zpráva] Téměř stopadesát divaček Prima LOVE se zapojilo do soutěže se seriálem Sex ve městě o luxusní víkend v New Yorku.

Sdílet

Během tří týdnů zasílaly dámy prostřednictvím formuláře na webu prima-love.cz své fotografie, na kterých musely co nejlépe vystihnout podobu s jednou ze seriálových postav. Odborná porota z došlých fotografií vybrala dvacet finalistek, kterým fanoušci v galerii na facebooku Prima LOVE udělovali tzv. „lajky“.

Ukončením finálového kola dne 30. srpna vzešly čtyři vítězky. Do New Yorku s doprovodem osobního stylisty se podívají Radka Luňáková, Lucie Sváčková, Tereza Tichá a Karolína Bímová. Atmosféru života „na vysoké noze“, jaký si v Sexu ve městě užívají Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda, dívkám ještě více umocní balík peněz, díky kterému si ze svého výletu budou moci odvézt spoustu fantastických módních kousků.

Tato čtveřice se kromě toho zúčastní i prestižní módní záležitosti Prague Fashion Weekend, která se uskuteční poslední zářijový víkend v nejprestižnější pražské ulici Pařížská.

Seriál Sex ve městě zaznamenal na Prima LOVE velký úspěch. Dosavadní hodnoty tohoto vysílacího slotu jsou oproti předešlým výsledkům velmi nadprůměrné. Průměrná sledovanost je 53 tisíc diváků z cílové skupiny D15+. Seriál je úspěšný zejména mezi ženami 15–44, kde dosahuje v průměru podílu na trhu 4,94 %.