Hlavní navigace

Soutěžte v létě s internetovými portály TV Nova

[Tisková zpráva] Zábavní videoportál nova.cz a komunitní portál galerie.cz, který slouží k ukládání fotoalb, zahájí v pondělí 29. června letní soutěžení. O hodnotné a praktické dárky se bude ve znalostech pořadů TV Nova soutěžit na nova.cz, zatímco galerie.cz bude hledat nejlepší fotografie.

Sdílet

Praha 29. června 2009 – Portál TV Nova nova.cz připravil pro uživatele velkou letní soutěž, v níž po dobu osmi týdnů od 29. června do 23. srpna 2009 mohou účastníci vyhrát zahradní techniku a jiné hodnotné dárky. Každý týden bude vyhlášena soutěžní otázka související s pořadem Comeback, Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, Výměna manželek nebo Pojišťovna štěstí, jejíž odpověď najdou účastníci soutěže v některém z pořadů, umístěných na webu. Více informací je k dispozici na www.nova.cz.

Na portálu galerie.cz se zase bude soutěžit o nejlepší fotografie. Každý, kdo bude mít svoji fotogalerii na galerie.cz se bude moci zapojit fotografické soutěže o hodnotné dárky, která potrvá od 29. června do 6. září 2009. Soutěž je rozdělena do devíti tématických týdenních bloků a finálového kola, kde se utkají vítězové jednotlivých týdenních kol. Mezi nimi se rozhodne o celkovém vítězi, který bude moci zdokonalovat své fotografické dovednosti na špičkové zrcadlovce. Navíc se díky další výhře – kurzu surfování – naučí alespoň základní techniku jízdy na surfovém prkně. Do soutěže se může přihlásit každý registrovaný uživatel galerie.cz. Více informací je na www.galerie.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).