Hlavní navigace

Speciál ČT24: Konference Věcí veřejných

[Tisková zpráva] Ve dnech 28. a 29. května se v Hradci Králové koná konference strany Věci veřejné. Zpravodajská ČT24 odvysílá vše podstatné z dvoudenního jednání, v němž má být potvrzeno nové vedení strany v čele s předsedou. Živé vstupy reportérů, politické analýzy a diskuse s renomovanými komentátory z české mediální scény – to vše a ještě mnohem víc nabídne speciál ČT24.

Sdílet

Speciál ČT24 startuje v sobotu 28. května půl hodiny po poledni. Hned v úvodu nabídne živé vstupy Jakuba Železného a Lucie Tvarůžkové z královéhradeckého hotelu Černigov, kde bude konference Věcí veřejných probíhat. Speciál bude v sobotu moderovat Daniela Drtinová a atmosféru jednání přiblíží svými reportážemi Olga Málková. Komunikaci na sociálních sítích bude zajišťovat Lukáš Dolanský. Průběh jednání doplní analýzy Martiny Lustigové. Ve studiu zhodnotí výsledky konference analytik České televize Petr Fischer, komentátor deníku Hospodářské noviny Jaroslav Plesl a komentátor týdeníku Reflex Bohumil Pečinka.

Nedělní speciál ČT24 začne už v 9:30 hodin a bude mít v 10:00 hodin na programu potvrzení předsedy strany Věci veřejné. Moderátorem bude Daniel Takáč, živě vstupovat do vysílání bude Lucie Tvarůžková. Členkami nedělního týmu jsou opět analytička Martina Lustigová a reportérka Olga Málková.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).