Hlavní navigace

Speciál ČT24: TOP 09 – Zrození

[Tisková zpráva] Na sobotu 28. listopadu připravuje ČT24 další z řady politických speciálů: TOP 09 – Zrození. V přímém přenosu divákům zprostředkuje velkou část ustavujícího celostátního sněmu politické strany, která má ambice zaujmout důležitou roli na české politické scéně.

Sdílet

Jak bude vypadat kompletní vedení strany? Má šanci uspět nový subjekt, který staví na starých známých tvářích? Nakolik se ho bojí tradiční rivalové – ODS a ČSSD? Jakými marketingovými metodami se bude prát o přízeň voličů? Jak je to s financováním strany? Proč se TOP 09 podařilo vtrhnout na stránky českých deníků – zatímco jiné nové strany si stěžují na nezájem médií? To všechno jsou otázky, kterým se budeme věnovat.

Celodenní speciál začne v sobotu 28. 11. v 9:00 hodin. Diváci se setkají se známou sestavou: moderovat bude Václav Moravec, z pražského TOP Hotelu se budou hlásit Alice Schinabeková a Jakub Železný. Analýzy dodají Jindřich Šídlo a Martina Lustigová. Ve studiu na Kavčích horách doprovodí sněm svými komentáři řada hostů.

Diváci mohou jako vždy využít chatu, prostřednictvím kterého mají možnost říct své k probíhajícím událostem: www.ct24.cz/chat. Během následujícího víkendu (5. – 6. 12. 2009) bude série divácky oblíbených politických speciálů pokračovat přenosem ze sjezdu Strany Zelených.