Hlavní navigace

Speciál ČT24: TOP 09 – Zrození

[Tisková zpráva] Na sobotu 28. listopadu připravuje ČT24 další z řady politických speciálů: TOP 09 – Zrození. V přímém přenosu divákům zprostředkuje velkou část ustavujícího celostátního sněmu politické strany, která má ambice zaujmout důležitou roli na české politické scéně.

Doba čtení: 1 minuta

Jak bude vypadat kompletní vedení strany? Má šanci uspět nový subjekt, který staví na starých známých tvářích? Nakolik se ho bojí tradiční rivalové – ODS a ČSSD? Jakými marketingovými metodami se bude prát o přízeň voličů? Jak je to s financováním strany? Proč se TOP 09 podařilo vtrhnout na stránky českých deníků – zatímco jiné nové strany si stěžují na nezájem médií? To všechno jsou otázky, kterým se budeme věnovat.

Celodenní speciál začne v sobotu 28. 11. v 9:00 hodin. Diváci se setkají se známou sestavou: moderovat bude Václav Moravec, z pražského TOP Hotelu se budou hlásit Alice Schinabeková a Jakub Železný. Analýzy dodají Jindřich Šídlo a Martina Lustigová. Ve studiu na Kavčích horách doprovodí sněm svými komentáři řada hostů.

Diváci mohou jako vždy využít chatu, prostřednictvím kterého mají možnost říct své k probíhajícím událostem: www.ct24.cz/chat. Během následujícího víkendu (5. – 6. 12. 2009) bude série divácky oblíbených politických speciálů pokračovat přenosem ze sjezdu Strany Zelených.