Hlavní navigace

Dokumentární kanál Spektrum v nabídce služby QuickMedia IPTV

[Tisková zpráva] Praha, 27.1.2009 – Společnost HDD, s.r.o., poskytovatel IPTV řešení pro telekomunikační operátory, zařadila do rozšířené nabídky Plus 1 služby QuickMedia IPTV naučný a dokumentární kanál Spektrum.

Sdílet

HDD, s.r.o. je v současnosti druhým největším lokálním dodavatelem kabelové televize IPTV. Nabídka služeb QuickMedia IPTV je v tuto chvíli dostupna několika tisícům uživatelů v sítích 18 internetových providerů po celé České republice.

Televizní kanál Spektrum je v Evropě již několik let znám jako zdroj kvalitních dokumentárních filmů mnoha různorodých oblastí. Jeho programová nabídka je rozdělena do tématických bloků Příroda, Věda, Styl, Dějiny, Cestování a Armáda. Dokumentární kanál Spektrum vysílá osmnáct hodin denně od 8.00 hod. do 2.00 hod. s českým dabingem a se stereo zvukem. Dokumenty renomovaných světových tvůrců si u diváků získaly velkou oblibu a kanál Spektrum se stal jednou z nejsledovanějších stanic v Evropě.

Kompletní rozšířená nabídka QuickMedia IPTV „Plus 1“ obsahuje mimo dalších například Extreme Sports Channel, motoristický Sport 5 či dvojici erotických kanálu Leo TV a Private Spice.

Další informace naleznete na stránkách poskytovatele služby QuickMeda IPTV, společnosti HDD, s.r.o. (www.hddtv.cz).

HDD, s.r.o. je držitelem registrace pro digitální šíření rozhlasových a televizních programů podle zákona č.231/2001 Sb. o provozování rozhlasového a televizního vysílání. Společnost se specializuje na poskytování vysílání IPTV pro koncové klienty internetových operátorů (ISP).