Hlavní navigace

Spojení konferencí Gopas TechEd a Daquas DevCon se osvědčilo. Letos budou opět jako jedna akce.

[Tisková zpráva] Praha, 16. března 2011 – Společnosti Gopas, Daquas a Microsoft pořádají od 2. do 5. května 2011 devátý ročník odborného setkání IT specialistů – TechEd-DevCon 2011. Konference je již tradičně určena všem z oboru informačních technologií, kteří chtějí mít přehled o současných a budoucích trendech v oblasti produktů společnosti Microsoft. Letošní ročník opět přinese spojení konferencí TechEd a DevCon, které se v loňském ročníku osvědčilo.

Sdílet

TechEd-DevCon 2011 je stále nejrozsáhlejší odborná konference pro IT specialisty v ČR a koná se letos již podeváté. „V loňském ročníku se nám jednoznačně osvědčilo sloučení s populární vývojářskou konferencí DevCon, kterou dlouhodobě organizuje společnost Daquas. Akce loni přilákala za 4 dny více než 400 účastníků a ti měli k dispozici mnohem více prezentačních bloků z více tematických oblastí. A širší záběr hodnotili jednoznačně pozitivně“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy Gopas.

Touto konferencí přináší Počítačová škola Gopas vždy na jaře hlubší pohled na nové produkty, technologie a platformy společnosti Microsoft. Program konference je pořárán ve třech až čtyřech komfortních a plně klimatizovaných sálech. IT Pro Hall je určen pro IT administrátory a manažery, Developer Hall vývojářům, Geek Hall tradičně nabídne atraktivní přednášky s nejvyšší úrovní odbornosti a DevCon Hall bude žít hlavně přednáškami z oblastí Microsoft SQL Serveru a Microsoft Visual FoxPro. Po celou dobu bude v konferenčním komplexu probíhat souběžně také tradiční doprovodný program, diskusní fóra a Ask the Expert stánek.

Jednotlivé semináře jsou koncipovány vždy do více znalostních úrovní. Mezi letošní témata přednášek patří Microsoft Virtual Desktop Infrastructure, Microsoft Windows Server 2008 R2, Microsoft Windows 7, Microsoft SharePoint 2010, Microsoft Exchange Server 2010, Microsoft SQL Server 2008 R2, Microsoft System Center 2012, Microsoft Hyper-V nebo Microsoft Forefront. Vývojáře čeká prohloubení znalostí například v oblastech Microsoft NET Framework a Microsoft Visual Studio 2010. Databázoví odborníci najdou svá témata  ve specializovaných blocích ve středu a ve čtvrtek a také v přednáškách jiných sekcí. V jednom dni vás čeká série zaměřená na Microsoft SQL Server a v druhém na Microsoft Visual FoxPro. Ve středu a ve čtvrtek bude DevCon Hall patřit přednáškám databázových specialistů ze společnosti Daquas. Na tyto dny je možné zakoupit speciální dvoudenní vstupenku.

Letošní ročník nabízí více než 60 prezentačních bloků a stejně jako ten loňský se koná v prostorách multikina CineStar (dříve Village Cinemas) Černý Most. Po celou dobu setkání budou moci jeho účastníci zdarma využívat WI-FI bezdrátový internet, připravena budou i nezbytná dobíjecí místa pro laptopy a každý obdrží zdarma poukázky pro využití fitness a bazénu, který se nachází přímo v místě konání. Třešniškou na dortu, na kterou se všichni těší, bude opět tradiční středeční TechEd-DevCon párty. Hlavním partnerem konference TechEd-DevCon 2011 je Net Optics dodavatel přístupových portů TAP pro monitoring sítí. 

Více informací  a kompletní program naleznete na www.teched.cz 

O společnosti GOPAS, a. s.

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.