Hlavní navigace

Společnosti 100MEGA a IT Planet se dohodly na fúzi

[Tisková zpráva] Praha 23. července 2008 – Společnost 100MEGA Distribution s. r. o. , výrobce počítačů značky HAL3000 a distributor širokého spektra produktů z oblasti výpočetní a komunikační techniky, oznamuje plánovanou fúzi s fimou IT Planet s. r. o.. Ke spojení obou firem, které spolupracují na trhu IT více než rok, dojde k 1. srpnu 2008.

Sdílet

Spojením společností 100MEGA a IT Planet vznikne kvalitní partner s plánovaným letošním obratem 2 miliardy Kč. Společný podnik nabídne zákazníkům ucelenou nabídku produktů s důrazem na PC, notebooky a počítačové komponenty.

Tato fúze přinese partnerům, obchodníkům a dealerům přímé distribuce a reportování jejich odběrů výrobcům, možnost pronajmout si B2C systém či se začlenit do věrnostního programu MegaBonus. V blízké budoucnosti 100MEGA plánuje spustit také nový on-line konfigurátor LIBRA a možnost reklamovat komponenty z PC nebo notebooků LIBRA prostřednictvím e-shopu.

"Spojením obou produktových řad nyní firma 100MEGA může nabídnout širší spektrum produktů a efektivně tak naplnit rostoucí požadavky zákazníků na kvalitní a cenově dostupný hardware. Kromě toho nám tato fúze umožní využít větší zákaznickou základnu, rozšířit obchodní dosah na další partnery a zvětšit prodejní kanál,“ uvedl Petr Bečička, jednatel společnosti 100MEGA Distribution.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).