Hlavní navigace

Společenská inventura v TOP STAR magazínu

[Tisková zpráva] První díl TOP STAR magazínu s devítkou na konci přináší inventuru společenských událostí roku 2008! Utajované a naopak nejvíc sledované svatby, manželské rozvody a krachy partnerských vztahů. Navíc nás čekají děti slavných maminek, svůdné křivky boků známých modelek a průšvihy, ostudy, nevěry a opilecké výstupy celebrit.

Sdílet

Svatby roku 2008: Připomeneme si pohádkové svatby např. Karla Gotta, Ivety Bartošové či Veroniky Žilkové…

Rozvody a rozchody roku 2008: Lucie Bílá, Michaela Dolinová, Markéta Mayerová, Yvetta Blanarovičová a Pepa Vojtek – ti všichni mají opět volnou náruč.

Krásky: Sexy holky, sexy křivky, focení na pláži i přehlídky spodního prádla. Alena Šeredová, Táňa Kuchařová, Hana Mašlíková. To musíte vidět!

Děti známých maminek: Které známé tváře se v loňském roce staly novopečenými maminkami a otci? Jak jim jejich ratolesti rostou? Dara Rolins, Andrea Verešová, Romana Vítová a mnoho dalších v našem sestřihu.

Průšvihy roku: Nahý Leoš Mareš a Oldřich Kaiser, nevěrná Olga Menzelová, opilá Vendula Svobodová… a těšte se i na napadení novinářů a fotografů. Zkrátka nás čeká průvodce největšími průšvihy roku 2008.

Nenechte si ujít TOP STAR magazín již tuto středu 7. ledna 2009 ve 21:15 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).