Hlavní navigace

Společnost 100MEGA otevírá nový HALSHOP v Brně

[Tisková zpráva] Praha 9. července 2008 – Společnost 100MEGA Distribution s. r. o. , výrobce počítačů značky HAL3000 a distributor širokého spektra produktů z oblasti výpočetní a komunikační techniky, pokračuje ve svém záměru vybudovat síť značkových prodejen HAL3000 po celém území ČR a oficiálně otevírá první HALSHOP v Brně na Jakubském náměstí 1.

Sdílet

Nový HALshop, ve kterém zákazníci naleznou vystavené produkty HAL3000 a výrobky všech významných partnerů společnosti 100MEGA Distribution s.r.o., je postaven na koncepci „4 v 1“ – vedle ukázkové prodejny nabízí servisní sběrné místo, poradenské centrum a službu „pick up in store“ (tj. možnost vyzvednout si na prodejně objednané zboží přes e-shop). Zaměstnanci prodejny jsou obchodně a technicky vzdělaní obchodníci a servisní technici.

Vedle nově otevřené značkové prodejny HALSHOP v Brně již úspěšně fungují tzv. mini HALSHOPY (tj. značkové prodejní kouty) v Sokolově, Ostravě, Lipníku nad Bečvou, Humpolci a Karlových Varech. Všechny jsou kompletně změněny do jednotného vizuálu HAL3000.

100MEGA Distribution s.r.o. plánuje již brzy otevřít také značkovou prodejnu HALSHOP v Rumburku a Hranicích na Moravě. Celkem 100MEGA Distribution s.r.o. plánuje otevřít do roku 2009 15 prodejen typu HALSHOP a 50 typu MiniHALSHOP.

„Cílem projektu HALSHOP je zvýšení povědomí o značce HAL3000, nárůst prodeje produktů HAL3000 a dalších našich distribuovaných značek. Věříme, že otevřením sítě značkových prodejen HALSHOP utužíme vztahy nejen mezi stávajícími partnery, ale že s naší vizí oslovíme také partnery nové,“ uvedl Tomáš Veit, vedoucí oddělení PC ve společnosti 100MEGA Distribution s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).