Hlavní navigace

Společnost Albit Technologies získala jako první v České republice certifikaci pro Cisco Universal D

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost Albit Technologies získala jako první v České republice certifikaci pro Cisco Universal Dial Access

Praha, 14, března 2002 – Albit Technologies je jedinou českou společností, která úspěšně prošla celým certifikačním programem. Specializace Universal Dial Access je pro zákazníky Albit Technologies garancí kvality na všech úrovních. Počínaje projekčními pracemi, přes pilotní zapojení, instalace, troubleshhoting, dodatečné konfigurace až po kompletní outsourcing sítě. Paralelně s tím je specializace i zárukou kvality v oblasti vzdělávacích programů Albit Technologies.

Certifikace se vztahuje na všechny Cisco remote dial access produkty včetně Universal Gateways řady AS5000, Voice Gateways a všech souvisejících služeb jako je např. dial access VPN, SS7 a přenos hlasu.

Specializace Universal Dial Access umožňuje společnosti Albit Technologies, zatím jako jediné v ČR, poskytovat svým zákazníkům certifikovaná Unified Network Architecture řešení integrující přenos dat, hlasu, faxů a bezdrátovou komunikaci.

Vzhledem k tomu, že společnost Albit Technologies se poskytováním svých služeb orientuje na dodavatele technologií, mohou její partneři nabídkou certifikovaných Universal Dial Access řešení celému portfoliu svých zákazníků získat významnou konkurenční výhodu.

Albit Technologies je centrum Cisco technologií. Poskytuje kompletní technické služby orientované na datové komunikace. Součástí společnosti je i vzdělávací středisko s vlastními školicími programy i přípravami na Cisco certifikace jednotlivců a celých společností. Více informací na www.albit.cz.

Helena Chvojkova
Albit technologies, s.r.o.
Krhanicka 26, 142 00 Praha 4
ICO 26452936 DIC 012–26452936
Firma je zapsana do OR, oddilu C,vlozka 83253
Tel.+420–2–44470660, 44470645
Fax.+420–2–4719105
http://www.al­bit.cz
chvojkova@albit­.cz