Hlavní navigace

Společnost American Power Conversion představila novou Symmetra LX

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost American Power Conversion představila novou Symmetra LX

UPS Symmetra LX 4–16 kVA s redundancí N+1 – větší výkon v menším prostoru.

Praha, 31. května 2004 – Společnost American Power Conversion, představila vylepšenou řadu UPS – Symmetra LX škálovatelných a redundantních záložních zdrojů. Novou modulární rodinu produktů Symmetra LX, která poskytuje vysoce výkonnou redundantní ochranu napájení se škálovatelným výkonem a dobou provozu, tvoří pět modelů, jejichž výkon se pohybuje od 4kVA do 16kVA s redundancí N+1. Věžové a rackové modely nabízejí ideální ochranu napájení pro kritickou fyzickou infrastrukturu, přičemž je lze použít mnoha způsoby. Pro racky s elektroinstalací i počítačové místnosti obsahující kritické počítačové a telekomunikační vybavení.

Symmetra LX vytváří nové standardy pro vysoce dostupnou ochranu napájení. Rackové modely jsou testovány a certifikovány pro použití v rámci architektury InfraStruXure od společnosti APC. Šetří prostor ve stísněném IT prostředí a má redundantní, plně škálovatelné provedení.

„Společnost APC jako první uvedla redundantní, škálovatelný a modulární UPS, když v roce 1997 představila Symmetra Power Array,“ řekl Dwight Sperry. „Od té doby se firmy staly závislejšími na informační technologii a elektronickém zařízení. Sbližování hlasových a datových sítí, sdílené datové sklady a další kritické obchodní aplikace nadále zvyšují potřebu vysoce dostupných, škálovatelných řešení. Nový design Symmetra LX i nadále určuje standardy pro dostupnost, ať už jako samostatný výrobek anebo integrovaný díl v napájecí, rackové či chladící architektuře InfraStruXure.“

Prostorově optimalizovaný design. Nový prostorově optimalizovaný design, který dokáže nabídnout 30 minut provozu za plného výkonu 16kVA v jednom rámu , umožňuje Symmetře LX snížit požadavky na místo až o polovinu ve srovnání s předchozími řešeními. Všechny systémy Symmetra využívají za chodu vyměnitelné napájecí, bateriové a inteligentní řídící moduly, které obsahují komponenty, jež jsou kritické pro chod UPS. Koncoví uživatelé, systémoví integrátoři a prodejci budou výrazně těžit ze snadnější instalace Symmetry LX. APC nyní sestavuje a dodává věžové a skříňové modely Symmetra LX s předinstalovanými napájecími, bateriovými a inteligentními řídícími moduly. Užitnost Symmetry LX dále zvyšuje nový rám, který lze vyměnit na místě, elektronický modul a snadno odejmutelná zásuvka na kabely.

Rozšířená ovladatelnost

Symmetra LX také nabízí rozšířenou ovladatelnost, dodává se ze standardní kartou pro řízení sítě se senzorem pro monitorování prostředí, která nabízí možnosti dálkového ovládání a monitorování. Tato karta, kterou lze vložit do jednoho ze dvou Smart-slotů Symmetry LX, využívá výjimečnou spolehlivost vestavěné technologie, která umožňuje přímé propojení se sítí s dedikovanou IP adresou, a proto nepotřebuje proxy server. Intuitivní uživatelské rozhraní je přístupné prostřednictvím běžného webového browseru, Telnetu anebo SSH, což uživateli umožňuje, aby zařízení spustil na dálku, sledoval podmínky prostředí, konfiguroval zařízení a dostával upozornění na různé události a doporučené akce.

Karta také obsahuje teplotní senzor, který UPS umožňuje hlásit teplotu místnosti anebo skříně prostřednictvím sítě. Pokročilý PowerView LCD displej od společnosti APC obsahuje možnost přímého řízení, konfigurace, kontroly a diagnostiky UPS. Vzdálené nouzové vypnutí zařízení a řízení více propojených zařízení jsou standardním vybavením všech Symmetra LX modelů.

O společnosti American Power Conversion

Společnost American Power Conversion (Nasdaq:APCC)(APC) byla založena v roce 1981 a je největším poskytovatelem globálních, koncových řešení dostupnosti infrastruktury. Komplexní nabídka APC produktů a služeb, která je navržena pro domácí i průmyslová prostředí, zkvalitňuje dostupnost, ovladatelnost a výkon citlivých elektronických, síťových, komunikačních a průmyslových zařízení všech velikostí. Společnost APC, které má svou centrálu ve West Kingston, Rhode Island v USA, oznámila obrat z prodeje ve výši 1,3 miliard USD za rok 2002 a je společností, zařazenou v žebříčcích Fortune 1000, Nasdaq 100 a S&P 500.

Další informace Vám podají:

APC / APC / 21euro Katarzyna Kosinska / Ivan Hábovčík / Jitka Cenková Powstancow Slaskich 44 / Za Pruhy 243/2 / Národní 9 01–381 Warszawa / 140 00 Praha 4 / 110 00 Praha 1 Polsko / Česká republika / Česká republika Tel: + 48 22 666 00 11 / (+420) 241 442 404 / Tel: (+420) 222 323 451 Fax: +48 22 666 00 22 / (+420) 241 442 405 / Mob:(+420) 602 684 840 apcPOL@apcc.com / apccze@apcc.com / jitka.cenkova@21e­uro.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).