Hlavní navigace

Společnost ANUBIS.EU představuje marketingovou strategii BUSINESS PORTÁLU ANUBIS

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost ANUBIS.EU představuje marketingovou strategii BUSINESS PORTÁLU ANUBIS

Portál ANUBIS www.anubis.cz po čtyřech měsících pilotního provozu odstartoval 1. března 2001 novou marketingovou strategii. ANUBIS vedle své dosavadní široké nabídky služeb nabízí všem registrovaným uživatelům a společnostem možnost stát se marketingovým partnerem portálu.

Cílem marketingového projetu je vybudovat nejrozsáhlejší síť marketingových partnerů a obchodujících firem na portálu ANUBIS v Evropě.

Marketingovým partnerem se může stát jak fyzická osoba (podnikatel i nepodnikatel), tak i právnická osoba. Činností marketingového partnera je informovat o přednostech a výhodách obchodování po internetu, získávat nové firmy k registraci a obchodování prostřednictvím portálu ANUBIS a tvořit vlastní tým partnerů. Portál ANUBIS zve každého zájemce o tuto novou a moderní marketingovou koncepci na veřejné informační prezentace. Termíny a místa konání prezentací stejně jako další informace jsou dostupné na www.anubis.cz. Odměnou pro marketingového partnera je provize z objemů uzavřených obchodů jím získaných společností.

Celý projekt představuje významnou příležitost pro české podnikatelské subjekty získat výhodné postavení na poli e-commerce.

Business portál ANUBIS nabízí služby B2B tržiště E-LEMENT s propracovanou logistikou nákupů a prodejů služeb a produktů, pořádání výběrových řízení, projektů a tendrů, dále virtuální velkoobchody s nabídkou přímého prodeje výrobků a zboží, B2C multiobchodní centrum pro koncové spotřebitele, rozsáhlou databázi firem včetně jejich poboček, produktů a služeb, e-mailové služby a diskusní skupiny. Všechny hlavní služby jsou dostupné i z mobilních zařízení s WAP technologií.

Portál ANUBIS v současné době poskytuje veškeré služby zdarma.

B2B tržiště E-LEMENT změnilo po vyhodnocení pilotního provozu podstatně svůj vzhled a algoritmus nákupu služeb a produktů. Firmy zabývající se prodejem výrobků a zboží ve velkých objemech ocení i novou nabídku zřídit si vlastní internetový velkoobchod.

Mezi další významné změny na tržišti E-LEMENT patří možnost jeho permanentního monitoringu. Každá firma může být pomocí e-mailových zpráv automaticky informována o vybraných nových projektech, službách a produktech na tržišti, o každé nové nabídce na projekt, a přitom nemusí být on-line připojena přes Internet. Ještě větší komfort je nabízen společnostem, které si na portálu zřídí vlastní e-mailový účet ve tvaru nazev@anubis.cz s možností přesměrování veškerých zpráv na mobilní telefon. Veškeré tyto služby umožní reagovat na nové projekty, služby a produkty jako první, a tak získat nezanedbatelný náskok před konkurencí.

V Praze 1. března 2001

Ing. Miloň Slabý, jednatel společnosti ANUBIS.EU, s.r.o.
slaby@anubis.cz
Ing. Zdeňka Doležalová, správce portálu
spravce@anubis.cz