Hlavní navigace

Společnost ATEN představuje nové maticové video-přepínače

[Tisková zpráva] Taipei, Tchaj-wan, 11. ledna 2007. Společnost ATEN International, přední společnost zabývající se designem, výrobou a distribucí špičkových řešení datové komunikace, dnes oznamuje, že rozšiřuje svou nabídku video produktů zavedením řady maticových video-přepínačů, které umožňují uživateli přenášet video a audio signály z jejich počítačů do několika zobrazovacích jednotek (monitorů nebo videoprojektorů) a reproduktorů. Dvouportový VS-0202 přenáší signály ze dvou počítačů do dvou zobrazovacích jednotek a reproduktorů; čtyřportové S-0204 a VS-0404 umožňují vést video a audio signály ze dvou nebo čtyř počítačů až do čtyř zobrazovacích jednotek a reproduktorů.

Sdílet

Maticové video-přepínače společnosti ATEN jsou speciálně konstruovány pro prezentace a takové oblasti použití, při kterých musí být informace z několika počítačů dodány do více míst učení. Tyto přístroje zdvojují a zesilují video signály až na vzdálenost 65 metrů se šířkou pásma obrazového signálu až 300 MHz. Pomocí tlačítek na předním panelu může uživatel pro každou zobrazovací jednotku pohodlně volit zdrojový přístroj. Protože připojené zobrazovací jednotky nezávisle zobrazují videosignály z jakéhokoliv zdrojového přístroje, uživatelé mohou na každém koncovém monitoru souběžně sledovat různé vstupní signály.

„Dynamické systémy, jako např. střediska řízení provozu, centra pro služby zákazníkům a řídící informační centra, jsou závislé na dostupnosti souběžných monitorovacích funkcí. Naše nová řada Video Matrix Switch je perfektním řešením pro tyto oblasti použití“, říká Kevin Chen, prezident společnosti ATEN International. „Přepínače VS-0202, VS-0204 a VS-0404 nabízejí skvělý výkon, pohodlné používání, spolehlivost a efektivnost nákladů. Maticové video-přepínače mohou být také kombinovány s videorozbočovači společnosti ATEN, čímž je možné instalaci rozšířit a podporovat stovky zobrazovacích jednotek.”

Řada maticových video-přepínačů s připojením zvuku Video Matrix Switch společnosti ATEN je nyní k dispozici. Ceny jsou 79,9 € (VS-0202), 144,9 € (VS-0204) a 365 € (VS-0404) bez DPH. Požadujete-li více informací o produktech a jejich dostupnosti ve vašem regionu, laskavě kontaktujte distributory v ČR Comar Netline Brno na www.comar.cz nebo Krup Praha na www.krup.cz.