Hlavní navigace

Společnost atlantis datacom bude přejmenována na Alternetivo

[Tisková zpráva] V návaznosti na loňské upevnění vlastnictví stávajícího managementu, který firmu řídí již od jejího založení v roce 1997, se atlantis datacom odděluje od skupiny firem atlantis a mění jméno na Alternetivo. I pod novým názvem bude společnost pokračovat ve vytyčené cestě jako přední český a slovenský síťový distributor s přidanou hodnotou. Novou firemní prezentaci včetně partnerského e-shopu najdete na www.alternetivo.cz, kde jsou uvedeny i nové kontakty – pevná telefonní čísla a e-mailové adresy. Adresa sídla společnosti zůstává nezměněna.

Sdílet

Alternetivo (dříve atlantis datacom)

Společnost atlantis datacom byla založena v roce 1996. Již od samého počátku byly veškeré aktivity společnosti založeny na vysoké odbornosti a hluboké znalosti moderních komunikačních technologií. Jako na producentech nezávislý dodavatel komunikačních řešení může pro své zákazníky vybírat ty nejlepší produkty, které se na celosvětovém trhu objeví. Společnost atlantis datacom se zaměřuje na distribuci, technickou podporu a konzultace v oblasti datových technologií pro podnikové sítě i sítě telekomunikačních operátorů. 

Současný tým společnosti atlantis datacom je složen ze špičkových odborníků, kteří mají veškeré znalosti o dostupných zařízeních a standardech, zkušenosti z celé řady projektů a odborné certifikáty výrobců. Kvalitu jistě dokumentuje i skutečnost, že atlantis datacom poskytuje celou řadu školení, z nichž řada je oficiálním školením výrobců.

Pro své zákazníky poskytuje atlantis datacom i konzultační služby, které jsou flexibilně realizovány podle konkrétních potřeb zákazníka – od návrhů koncepce rozvoje sítě, přes studie a projektové dokumentace až po odborné oponentury projektů třetích stran.

Široké spektrum nabízených produktů tvoří kompletní řešení komunikační infrastruktury pro podniky i telekomunikační operátory.