Hlavní navigace

Společnost BitDefender na Tech Data Forum představila svá nejnovější řešení

[Tisková zpráva] Praha, 15. 2. 2008 – Společnost BitDefender, jejíž produkty na českém a slovenském trhu distribuuje Tech Data Distribution, se představila na 11. ročníku Tech Data Forum, které se konalo od 12. do 13. února v pražském Veletržním paláci. Společnost BitDefender zde představila svá nejnovější řešení, určená jak pro domácí uživatele, tak firemní sféru, produkty řady BitDefender 2008.

Sdílet

Carmen Nita, marketingová koordinátorka pro oblast CEE, prozradila plány společnosti pro Českou republiku a Slovensko na nejbližší období: „Společnost BitDefender chce být vážným konkurentem pro již zavedené značky na českém a slovenském trhu. Uvědomujeme si, že na těchto trzích má konkurence silné postavení, přesto si zde naše produkty již dnes našly své příznivce. Věříme, že tržní podíl se nám v nejbližších letech podaří stále zvyšovat.“

„Naše produkty se vyznačují velmi přívětivým uživatelským prostředím, což jim dává konkurenční výhodu oproti už zavedeným řešením jiných společností. Náš software dokážou ovládat i lidé, kteří počítačům až tak moc nerozumí. Další výhodou je snadná a rychlá instalace typu next-next-next a úplně čisté odinstalování software z PC, přičemž nezůstávají žádné zápisy v registrech či logové soubory někde na disku počítače. A zapomenout bych neměla ani na velmi nízkou hardwarovou náročnost, to znamená, že náš software nezpomaluje chod počítače, tak jako to dělají některé jiné bezpečnostní programy,“ reagovala Carmen Nita na otázku, čím by se měly programy od BitDefenderu prosadit na českém a slovenském trhu.

Více informací o produktech společnosti BitDefender najdete zde: http://www.bit­defender.com. Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na: www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).