Hlavní navigace

SPOLEČNOST CA OZNAMUJE CA WORLD 2007

[Tisková zpráva] Praha, 30. května 2006 – Společnost CA (NYSE: CA) oznámila, že tradiční konference CA World 2007 se bude konat 22. – 26. dubna 2007 v hotelu Venetian Las Vegas a centru Sands Expo v Las Vegas.

Sdílet

„Konference CA World 2007 bude skvělou příležitostí k výměně nápadů, navazování vztahů a získávání praktických zkušeností s technologiemi, které naši zákazníci tolik oceňují. V roce 2005 byla konference CA World velice úspěšná a v roce 2007 bude ještě lepší,“ řekl Donald Friedman, marketingový ředitel CA.

Friedman dodal, že konference CA World se nyní budou konat vždy po 18 měsících.

CA World 2007 naváže na úspěch konference CA World 2005, kde CA představila svou technologickou vizi Enterprise IT Management (EITM), a znovu nabídne zákazníkům a partnerům CA příležitost získat hlubší vhled do trendů v odvětví a detailně se seznámit s portfoliem řešení CA. Během pětidenní konference se účastníci budou moci setkat s nejvýraznějšími osobnostmi v odvětví IT.

Konference CA World už déle než deset let pomáhá zákazníkům zhodnocovat jejich investice do řešení společnosti CA a jejích partnerů a v příštím roce bude CA World opět zahrnovat odborné semináře, praktické laboratoře, otevřená fóra a prezentace, které pomohou organizacím maximalizovat praktický dopad investic do technologií a zjednodušit správu podnikových informačních systémů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).