Hlavní navigace

Spolecnost CA rozsiruje regionalni tymy

[Tisková zpráva] Praha, 30. ledna 2007 – Společnost CA, přední světový poskytovatel softwaru, posiluje svůj tým o Pavla Marťáka (36), který bude zodpovědný za projekty v oblasti informační bezpečnosti v regionu střední a východní Evropy, a Jiřího Prokeše (30), který bude působit jako Senior Consultant pro systém Clarity v regionu CERMEA.

Sdílet

Pavel Marťák bude ve své pozici zodpovědný za rozvoj CA služeb a projektů informační bezpečnosti v regionu střední a východní Evropy. Do společnosti CA přichází z HP, kde naposledy působil jako manažer konzultantů zabývajících se informační bezpečností v oddělení Consulting & Integration. Informační bezpečnosti se věnuje již 13 let a pracoval na rozsáhlých projektech, např. pro Českou národní banku, Český Telecom, Eurotel nebo Mezinárodní měnový fond. Pavel Marťák je držitelem mezinárodně uznávané certifikace Certified Information Systems Security Professional, která opravňuje ke strategickému poradenství v dané oblasti. Před nástupem do HP působil rovněž ve Škodě, a. s. a na Západočeské univerzitě.

Jiří Prokeš bude zodpovídat za rozvoj a podporu podnikání spojeného se systémem Clarity v úzké spolupráci s národními prodejními týmy, dále za management požadavků zákazníků a odběratelů, kvalitní poskytování služeb ze strany implementačního týmu a celkový úspěch projektů a v neposlední řadě za školení a podporu smluvních partnerů systému Clarity v rámci celého regionu CERMEA (střední a východní Evropa, Blízký východ a Afrika). Jiří Prokeš se systému Clarity (tehdy Niku) věnoval ve společnosti Komix od roku 2004 a měl na starosti jak rozvoj obchodování, tak i podporu a dohled nad projektem implementace a konzultační aktivity. Jiří Prokeš je ženatý a má jedno dítě.