Hlavní navigace

Společnost Check IT získala důvěru zahraničních investorů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost Check IT získala důvěru zahraničních investorů

(PRAHA, 20. srpna 2001) – Společnost Check IT, která vyvíjí komunikační řešení založená na mobilních a hlasových technologiích, byla v prvním kole financování zainvestována rizikovým kapitálovým fondem Springboard Technology Ventures. Investiční činnost Springboardu se soustřeďuje na sektor informačních a komunikačních technologií v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Výše investice nebyla zveřejněna, v případě Springboardu se investovaná částka obvykle pohybuje mezi 100.000 a 1.000.000 dolarů.

Check IT, který se mj. účastnil vývoje unikátního integrovaného komunikačního systému Paegas ClickBox, hodlá získané prostředky využít jednak k financování dalšího vývoje vlastních technologií, jednak k rozvoji svých obchodních aktivit v tuzemsku i v zahraničí.

„Věříme, že se Check IT stane vedoucí společností na trhu bezdrátových aplikací a software, kde již vyvinula inovativní aplikace pro IP telefony a SMS messagingová řešení pro evropské a americké zákazníky,“ uvedl Gabriel Eichler, společník a předseda správní rady Springboard Technology Ventures.

Check IT, a.s. (www.checkit.cz) vyvíjí, produkuje a dodává komunikační řešení založená především na mobilních a hlasových technologiích.

Kontakt:
Alexander Jurman, Communication Manager, Check IT, a.s.
Check IT, a.s., Podbabská 17, 166 24 Praha 6, Czech Republic
tel: +420 (2) 20 40 08 00, fax: +420 (2) 20 40 08 01
e-mail: , URL: http://www.chec­kit.cz