Hlavní navigace

Společnost Check Point Technologies posiluje svůj tým profesionálů

[Tisková zpráva] Praha, 6. března 2009 – Check Point Software Technologies Ltd. (NASDAQ: CHKP), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, rozšiřuje svůj tým špičkových odborníků o Miloslava Lujku.

Sdílet

Miloslav Lujka přichází na pozici Channel Managera pro Českou Republiku a Slovensko. Bude zodpovídat za partnerský prodejní kanál v České republice a na Slovensku. Jeho hlavním úkolem je podpora prodeje a rozvoj partnerského kanálu (Platinum, Gold a Silver).

Miloslav Lujka, MBA (29) má za sebou více jak 10 let zkušeností v mezinárodních firmách. Do Check Pointu přichází z firmy Vodafone Czech Republic, a.s. kde poslední 3 roky na pozici Senior Delivery Manager zastřešoval dodávky klíčových projektů, spolupráci s partnery a prodejci. Je autorem revolučního „breaking the rules“ konceptu Mobile 2 Web který otevírá největšímu mobilnímu operátorovi internetový trh (přináší mobilní služby na Internet) a je jedním z klíčových produktů Vodafone. Dříve působil 5 let ve společnosti Cisco Systems v České republice a Francii.

Ve spolupráci s Grahamem Maherem (CEO Vodafone Qatar, Middle East a bývalým CEO Vodafone Australia, New Zaeland, Sweden a Czech Republic) se ve volných chvílích věnuje psaní knihy „Key Exists“ o inspirativních leaderech.

Miloslav Lujka vystudoval MBA (Senior Executive) na The Nottingham Trent Univesity se zaměřením na strategický management. V současné době dokončuje inženýrské studium. Je svobodný a jeho největší zálibou je fitness a stavba srubu na Vysočině.

„Pozice Channel Managera pro Českou republiku a Slovensko je pro mě zajímavou pracovní výzvou a změnou zároveň. Rád bych navázal na skvělou práci obchodního týmu Check Point a přispěl k rozvoji obchodu a partnerského prodejního kanálu. Check Point vidím jako firmu, která se vyznačuje špičkovou kvalitou produktů v oblasti bezpečnosti, dělá věci, které dávají smysl pro zákazníka a má jasnou historii na trhu.“ dodává Miloslav Lujka.

„Miloslava Lujku znám jako špičkového odborníka ještě z jeho působení ve Vodafone a velmi se těším, že bude významnou posilou našeho obchodního týmu v Check Pointu,“ říká Daniel Šafář, Sales Manager, Eastern Europe.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).