Hlavní navigace

Společnost Cisco se dohodla na převzetí BroadWare Technologies

[Tisková zpráva] Akvizice BroadWare doplní existující nabídku dohledových produktů Cisco, které umožňují bezproblémový přechod z analogového dohledového videa na řešení využívající digitální sítě.

Sdílet

SAN JOSE, Kalifornie, 8. června 2007 — Společnost Cisco Systems® oznámila definitivní uzavření dohody o převzetí soukromé firmy BroadWare Technologies, vedoucího dodavatele dohledového IP softwaru. Software BroadWare umožňuje sledování, správu, nahrávání a ukládání audia a videa přes web. Zvuk a obraz může být kdekoli dostupný autorizovaným uživatelům.

Díky této akvizici bude Cisco schopno nabídnout svým zákazníkům přístup k funkcím živého i nahraného dohledového videa pro rychlejší vyšetřování a řešení bezpečnostních událostí. Akvizice BroadWare doplní existující nabídku dohledových produktů Cisco, které umožňují bezproblémový přechod z analogového dohledového videa na řešení využívající digitální sítě.

Využitím IP sítě jako platformy pro konvergenci aplikací mohou společnosti snadno integrovat a synchronizovat video s ostatními bezpečnostními systémy a s dalšími byznys nástroji. To vytváří příležitosti pro poskytování nových funkcí a možností a pro maximalizaci hodnoty živého a zaznamenaného dohledového videa. BroadWare Technologies pomohou společnosti Cisco poskytnout tuto hodnotu jejím zákazníkům napříč různými prostředími včetně obchodních a podnikových poboček, areálů a sídel firem a velkých aplikací pro veřejný sektor.

„Cisco pohlíží na trh infrastruktury pro dohledové video jako na bezprostřední, rychle rostoucí příležitost, která vyžaduje schopnost podporovat jak IP, tak analogová zařízení,“ řekl Marthin De Beer, viceprezident Cisco a šéf skupiny EMTG pro rozvíjející se technologické trhy. „Prostřednictvím akvizice BroadWare bude Cisco schopno reagovat na existující i zcela nové příležitosti v oblasti dohledového videa.“

Akvizice podléhá různým standardním schvalovacím procedurám a její uzavření se očekává ve čtvrtém čtvrtletí fiskálního roku 2007 společnosti Cisco, které končí 27. července 2007. Podmínky dohody nebyly zveřejněny.

Firma BroadWare byla založena v roce 1995 a v současnosti má 38 zaměstnanců a kanceláře v kalifornské Santa Claře a virginském městě McLean.

Po dokončení transakce budou tým a produkty BroadWare začleněny do skupiny EMTG a budou podléhat De Beerovi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).