Hlavní navigace

Společnost Cleverlance jmenovala nového Marketing Managera

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost Cleverlance jmenovala nového Marketing Managera

Novým Marketing Managerem Cleverlance se stal Marek Jirsa.

Praha, 15. června 2004 – Pozici Marketing Managera společnosti Cleverlance zastává od května 2004 Ing. Marek Jirsa (*1968). Marek Jirsa má dlouholeté zkušenosti s marketingovou komunikací a s přípravou marketingových strategií.

„Marek bude mít v Cleverlance na starosti především oslovení nových segmentů trhu, kompletní rebranding společnosti a marketingovou podporu specializovaných kurzů, které pravidelně pořádá Education Center společnosti Cleverlance,“ uvedl Jakub Dosoudil, managing director společnosti Cleverlance.

Svou kariéru začal Marek Jirsa jako account manager reklamní agentury Progress Promotion, později pracoval jako specialista pro marketingovou komunikaci společnosti Alcatel. Posledních pět let pracoval ve společnosti Český Telecom na různých marketingových pozicích. Do jeho kompetence spadaly zejména komunikační aktivity na podporu internetových služeb divize Internet On Line.

Marek Jirsa vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT, později absolvoval ještě řadu školení z oblasti marketingu a managementu. Volný čas tráví nejraději s rodinou, nebo se věnuje svým koníčkům, mezi které patří především četba, badminton a in-line bruslení.

„Významná pozice, v dynamicky rostoucí společnosti Cleverlance, je pro mě velkou výzvou a příležitostí jak zužitkovat a rozšířit moje profesní zkušenosti,“ řekl nový Marketing Manager Marek Jirsa.

O Cleverlance

Společnost Cleverlance byla založena na začátku roku 2000 a v současné době zaměstnává největší tým zkušených odborníků se zaměřením na moderní technologie jako je JAVA a XML v ČR. Společnost je rozdělena do šesti technologických divizí, jejichž úkolem je vývoj software, projektový management, analýzy informačních systémů, testování, support a vzdělávací činnost. Cleverlance se specializuje na zabezpečené systémy založené na internetových technologiích J2EE, J2ME a .NET, především na finanční, telekomunikační a B2B řešení. Více informací o společnosti lze nalézt na adrese www.cleverlance.cz.