Hlavní navigace

Společnost Cleverlance jmenovala nového PR Managera

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost Cleverlance jmenovala nového PR Managera

Pozici PR Managera společnosti Cleverlance bude zastávat Alice Červinková

Praha, 22. září 2004 – Novým PR Managerem ve společnosti Cleverlance se od září 2004 stala Mgr. Alice Červinková. Alice Červinková má rozsáhlé zkušenosti v oblasti PR a marketingu.

Alice Červinková se bude zabývat především prohloubením a zkvalitněním komunikace mezi společností Cleverlance a odbornou i laickou veřejností a také interní komunikací společnosti Cleverlance. V nově vzniklém oddělení marketingu a PR se bude rovněž spolupodílet na některých marketingových aktivitách Cleverlance směřujícím k propagaci nových vlastních produktů a školícího centra.

Před svým příchodem do Cleverlance působila Alice Červinková více jak 4 roky v PR agentuře Virklis, kde se starala o klíčové klienty např. Sun Microsystems, Kerio Technologies, Livingston Electronic Services, Cleverlance atd. Postupně se propracovala na pozici senior account manager a byla hlavní kontaktní osobou pro klíčové klienty. Náplní její práce bylo mimo jiné také vedení týmu, který obstarával veškeré PR a marketingové služby pro své klienty.

Alice Červinková vystudovala na Univerzitě Karlově obor veřejná a sociální politika, kterému předcházelo studium sociologie a sociální politiky na stejné fakultě sociálních věd. V současné době dokončuje magisterské studium mediálních studií na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky na FSV UK. Volný čas ráda tráví v Orlických horách projížďkami na kole nebo procházkami. Mezi její další koníčky patří divadlo, četba, hudba, lyžování a squash.

„Jsem velmi ráda, že jsem dostala příležitost ve společnosti jako je Cleverlance, která díky svému prudkému rozvoji nastoluje téměř každý den nové úkoly. Mohu tak uplatnit nejen své zkušenosti, ale i naučit se novým věcem,“ uvedla Alice Červinková, nový PR Manager společnosti Cleverlance.

„PR a marketing chápeme v Cleverlance jako důležitou součást naší obchodní strategie. Věřím, že Alice bude významnou posilou pro naše Marketing a PR oddělení, “ řekl Jakub Dosoudil, Managing Director společnosti Cleverlance.

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR.

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

Kontakt:

Alice Červinková
PR Manager
Cleverlance s.r.o.
Alice.Cervinko­va@cleverlance­.com
Mobile: + 420 777 929 426
www.cleverlance.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).