Hlavní navigace

Společnost Cleverlance oslavila roční výročí partnerství s firmou FatWire

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost Cleverlance oslavila roční výročí partnerství s firmou FatWire

Cleverlance v průběhu partnerství s firmou FatWire realizovala řadu projektů pro významné zákazníky.

Praha, 8. října 2004 – Cleverlance již rok spolupracuje s firmou FatWire. Díky této spolupráci získali vývojáři společnosti Cleverlance jako jediní v ČR rozsáhlé zkušenosti především s produktem Content Server, který patří mezi nejvýznamnější produkty na současném trhu s content management systemy (CMS). Vzhledem k rozsahu a komplexnosti systému FatWire je nezbytný velmi zkušený tým specialistů, který profesionálně dokáže dodat úplný projekt včetně business analýzy, instalace a konfigurace systému, architecture designu, vývoje, testování, podpory migrace, poimplementační podpory apod.

CMS společnosti FatWire je velmi obsáhlý systém, který umožňuje snadné publikování informací do prostředí intranetu nebo internetu. Systém je založen na J2EE technologiích s otevřeným rozhraním a možností nasazení na širokou paletu aplikačních a databázových serverů. Díky otevřenému rozhrání má potenciál pro integraci a spolupráci s firemními systémy. Společnost Cleverlance v současnosti disponuje, jako jediná v ČR, rozsáhlým týmem, který se podílel na realizaci řady projektů. Tým Cleverlance je tvořen více jak 10 specialisty, kteří jsou vhodně doplňováni proškolenými, zkušenými developery.

„Za rok partnerství se společností Fatwire jsme si vybudovali velmi kvalitní a silný tým schopných odborníků, bez kterých není možné realizovat rozsáhle CMS projekty založené na Fatwire. Naši specialisté si své znalosti stále prohlubují,“ uvedl Pavel Tužil, Project Manager pro Telco sektor společnosti Cleverlance.

„Společnost FatWire je pro nás významným partnerem v oblasti CMS. Jsme rádi, že jsme díky naší spolupráci s firmou FatWire, rozšířili významně nabídku našich služeb,“ řekl Jakub Dosoudil, Managing Director společnosti Cleverlance.

Dva z významných projektů, které Cleverlance uskutečnila v rámci partnerství s firmou FatWire v tomto roce, jsou projekty pro významného telco operátora založené na Content Serveru společnosti FatWire. Jednalo se v obou případech o implementaci významných částí firemního intranetu. Velmi rozsáhlé řešení využívá prostředí cca 15 serverů dodané společností Sun Microsystems. Zastoupeny jsou databázové servery od Oracle a aplikační servery společnosti BEA Systems. Implementace řešení přinesla zákazníkovi možnost snadného publikování obsahu do prostředí firemního intranetu. Tato skutečnost zvyšuje flexibilitu a rychlost publikování informací a zpřístupňuje tuto možnost i běžným uživatelům, kteří nemají zkušenosti s vývojem v prostředí webu.

O Cleverlance

Společnost Cleverlance je přední středoevropský dodavatel otevřených, vícevrstvých řešení, poskytující komplexní služby pro implementaci, vývoj a údržbu finančních, telekomunikačních a eGoverment systémů. Cílem Cleverlance je podpora obchodních procesů zákazníků a co nejrychlejší zavádění aplikační architektury, která bude plynule reagovat na nově vznikající obchodní požadavky.Tým Cleverlance tvoří přes 170 specialistů, za rok 2003 byla Cleverlance, s meziročním růstem obratu 243 %, vyhodnocena jako nejrychleji rostoucí vývojářská společnost v ČR.

Více informací o společnosti najdete na adrese www.cleverlance.cz.

Kontakt:

Alice Červinková
PR Manager
Cleverlance s.r.o.
Alice.Cervinko­va@cleverlance­.com
Mobile: + 420 777 929 426
www.cleverlance.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).