Hlavní navigace

Společnost COMPLET, spol. s r.o. zavedla ERP ABRA

[Tisková zpráva] COMPLET, spol. s r.o. se sídlem v Praze přešla do ostrého provozu v informačním systému ABRA G3.

Sdílet

COMPLET, spol. s r.o. je společnost poskytující komplexní služby v oblasti správy tiskových dokumentů. Od svého vzniku v roce 1992 se soustředila na dovoz a distribuci kopírovacích strojů japonského výrobce Mita, po fúzi Mita Corporation do koncernu Kyocera Group na dovoz a distribuci kopírovacích strojů značky Kyocera Mita. Tato spolupráce byla ukončena v roce 2003, kdy Complet spol. s r.o. uzavřela distribuční smlouvu se společností Olivetti S.p.A., a zahájila tak dovoz a distribuci kancelářské techniky Olivetti v České republice. V roce 2004 byl prostřednictvím Complet rozšířen distribuční kanál pro produkty Olivetti i na území Slovenské republiky. V polovině roku 2005 byla společnost vybrána jako vhodný partner pro distribuci unikátních vázacích systémů Unibind belgické společnosti Unibind Manufacturing Limited. Complet tak rozšířil poskytované služby i na distribuci, prodej a zásobování spotřebním materiálem zařízení pro finální úpravu dokumentů vytvářených kopírovacími a tiskovými systémy.

Po implementaci a zkušebním provozu nyní společnost Complet zahájila ostrý provoz v informačním systému ABRA G3 od dodavatele ABRA Software. Krom standardní funkcionality využívá zejména moduly Skladového hospodářství. To bylo implementováno se specifickými úpravami pro provoz rozsáhlých skladů firmy. Firma doposud používala více informačních systémů a různé samostatně vedené evidence a databáze. Cílem zavedení nového ERP je vlastní správa skladového hospodářství, které bylo dříve outsourcováno a postupná centralizace všech dat do jedné databáze. Complet dále plánuje rozšíření systému o moduly Účetnictví, CRM a Call centrum. Firma si od této změny slibuje úspory v nákladech na vedení skladů a zvýšení provozní produktivity práce.

Informace o společnosti ABRA Software, a.s.
ABRA Software a.s. je členem skupiny United Software a.s.
Patří k největším českým producentům podnikových informačních systémů s ročním obratem 145 mil. Kč. V současné době registruje v České republice a na Slovensku více než 15.000 aktivních licencovaných subjektů. Disponuje širokou sítí více jak 100 poboček a partnerů, kteří skýtají záruku profesionálních služeb. Základ řešení pro firmy všech velikostí tvoří řada moderních informačních systémů ABRA Gx, které lze upravit podle potřeb a požadavků zákazníka. ABRA Software a.s. jako první v oboru prošla již v roce 1996 certifikací ISO 9001. Jejím heslem je: „Méně kravat, více práce“.

United Software Services s.r.o. je servisní organizací skupiny United Software a.s.