Hlavní navigace

Společnost Crazy Tomato rozšiřuje své řady

[Tisková zpráva] Praha 24. května 2007 - Do společnosti Crazy Tomato, která se zabývá prodejem zábavního obsahu do mobilních telefonů a mobilním marketingem, nastoupil na pozici Chief Technical Officer (CTO) Pavel Mikulka (27). Spolu s ním mohla Crazy Tomato zároveň uvítat i Ondřeje Hložka (22), nového Client Service Managera firmy.

Sdílet

Pavel Mikulka vystudoval fakultu informatiky a statistiky na VŠE. Již v průběhu studií získával zkušenosti s mobilním obsahem díky působení ve společnosti Eurotel Praha (dnes Telefonica O2) a práci šéfredaktora magazínu o mobilní zábavě. Absolvoval též půlroční stáž u indické společnosti MTEL-KTEI Teleinfra Company India Pvt Ltd., působící v různých odvětvích indického průmyslu. Pavel Mikulka doposud působil ve společnosti Vodafone Czech Republic.

„Crazy Tomato pro mě představuje flexibilní a dynamickou společnost s obrovským potenciálem, kde budu moci uplatnit své zkušenosti i vzdělání“, řekl ke změně svého působení pan Mikulka.

Pavel Mikulka mluví plynule anglicky a německy a je aktivní v různých sportech. Mezi jeho koníčky patří i cestování.

Společně s Pavlem uvítala společnost do svých řad i Ondřeje Hložka, který nastupuje na pozici Client Service Managera (CSM). Před nástupem do Crazy Tomato působil Ondřej Hložek ve společnosti InBev, kde měl na starosti podporu zákazníků v německy mluvících zemích. Předtím se podílel na školení zaměstnanců v různých společnostech. Jeho hlavní náplní práce ve společnosti Crazy Tomato bude podpora klientských portálů. Zároveň se pan Hložek bude zabývat aktivním vyhledáváním nových partnerů pro rozvoj spolupráce v oblasti mobilního marketingu. Ondřej studoval překladatelství, hovoří plynně německy a anglicky. Ve volném čase se zabývá cestováním, fotografováním a extrémními sporty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).