Hlavní navigace

Společnost DAGIS a.s. dosáhla nové certifikace v rámci programu Autodesk Consulting Channel Services

[Tisková zpráva] Společnost DAGIS a.s. dne 4.11.2009 splnila certifikační podmínky pro zařazení do programu Consulting Channel Services firmy Autodesk a získala tak nové označení Autodesk Consulting Services Partner (CSP).

Sdílet

Autodesk Consulting Channel Services Program pomáhá Autodesk partnerům vytvořit si vlastní konzultantskou organizaci, tím že jim pomůže vyvinout, řídit a dodávat konzultační a expertní služby, které maximalizují přidanou hodnotu zákazníkům a úspěch při nasazování technologií Autodesku.

Klíčovými prvky program jsou:

  • Poskytování duševního vlastnictví divize Autodesk Consulting partnerům, poskytování implementační metodiky a nástrojů, které podporují opakovatelnost a konzistenci konzultačních služeb.
  • Prosazování partnerských expertních služeb pro zákazníky Autodesku (dříve je poskytoval jen on sám).
  • Zajištění partnerů konzultačně obchodními školeními, technickým vzděláváním a profesionálními webcasty.
  • Povzbuzení spolupráce mezi partnery, aby se zvýšila všeobecná úroveň konzultačních a expertních služeb pro zákazníky.
  • Řízení obchodních případů partnerů uvnitř komunity Autodesku

Program CSP je nyní nově otevírán v Evropě a představuje pro DAGIS ocenění vysoké odborné úrovně jeho služeb. Vedle dřívější certifikace Autodesk Premier Solutions Provider Manufacturing je to nejvyšší dosažitelná úroveň partnerské klasifikace v komunitě Autodesku.

O DAGISu:
Firma DAGIS a.s. vznikla v roce 2001 a postupně se rozvíjela připojováním dřívější tradičních partnerů firmy Autodesk. Firma se od počátku profiluje v oblasti strojírenství a klade důraz na poskytování přidané hodnoty svým zákazníků. V roce 2005 do společnosti DAGIS kapitálově vstoupila firma AutoCont, která je od roku 2007 majoritním vlastníkem DAGIS a.s. DAGIS je stále od svého založení mezi třemi nejvýznamnějšími partnery Autodesku v České republice a prvním partnerem pro oblast strojírenství. Další podrobnosti o firmě můžete získat na www.dagis.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).