Hlavní navigace

Týdeník BusinessWeek zařadil společnost Dimension Data do seznamu 100 nejlepších technologických firem světa

[Tisková zpráva] Respektovaný ekonomický týdeník sestavil žebříček nejúspěšnějších IT firem, v němž Dimension Data figurují na 21. místě

Sdílet

PRAHA – 15. června 2009 – Společnost Dimension Data, přední celosvětový poskytovatel IT služeb a řešení, byla zařazena respektovaným americkým ekonomickým týdeníkem BusinesWeek na seznam 100 technologicky nejprogresivnějších firem světa. Společnost Dimension Datase umístila na 21. místě. Časopis BusinessWeek má 4,8 milionu čtenářů ve 140 zemích světa.

Seznam Info Tech 100 zahrnuje firmy, které vyvíjejí a používají nejmodernější technologie a prosperují navzdory hospodářské krizi. Společnost Dimension Data zaznamenala v letošním roce meziroční nárůst tržeb o 8,1 % a růst zisku před zdaněním o 37 %.

Seznam IT firem vznikl ve spolupráci BusinesWeeku se Standard & Poor’s Compustat. Je založen na veřejně publikovaných finančních výsledcích společností, jejichž tržby dosahují alespoň 500 milionu amerických dolarů. Žebříček byl sestaven podle výnosu, zisku akcionářů, zisku před zdaněním a celkových tržeb.

„Naše umístění je fantastickým potvrzením, že naše firma dosahuje výborných finančních výsledků bez ohledu na aktivity konkurence,“ prohlásil v této souvislosti Brett Dawson, CEO Dimension Data Group.

O časopisu BusinessWeek
Americký týdeník BusinessWeek je respektovaným ekonomickým časopisem, jenž čte 4,8 milionu lidí ve 140 zemích světa. Týdeník se zaměřuje na nezávislé ekonomické zpravodajství, které zohledňuje celosvětové souvislosti. BusinessWeek je vydáván od roku 1929 společností McGraw-Hill.

O společnosti Dimension Data
Dimension Data (LSE:DDT) je specializovaným mezinárodním poskytovatelem IT služeb a řešení. Klientům pomáhá plánovat, budovat, podporovat a řídit jejich IT infrastrukturu. Dimension Data poskytuje své odborné zkušenosti v oblastech budování sítí, bezpečnosti, ukládání dat a technologií pro kontaktní centra. Díky unikátním schopnostem v oblasti konzultací, integrace a řízení služeb vytváří společnost jedinečná klientská řešení. www.dimension­data.com/cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).