Hlavní navigace

Společnost Dimension Data získala 32 ocenění na partnerské konferenci Cisco Partner Summit 2011

[Tisková zpráva] PRAHA – 9. března 2011 – Společnost Dimension Data, přední globální poskytovatel IT služeb a řešení, oznámila, že získala 4 celosvětová ocenění na konferenci Cisco Partner Summit a 28 ocenění regionálních, oblastních, národních a profesních. Společnost Cisco představila vítěze 1. března na své výroční obchodní partnerské konferenci v New Orleans.

Sdílet

Ceny udílené v rámci konference Cisco Partner Summit oceňují úspěšné obchodní partnery, jejichž obchodní praktiky jsou nejlepší ve své třídě a slouží jako vzor, který si zasluhuje pozornost. Ocenění se zaměřují na inovativní postupy, úspěšné implementace, unikátní programy, řešení problémů a prodejní přístupy. Vítěze vybírají vedoucí pracovníci společnosti Cisco zaměření na celosvětové prodejní kanály a regionální zástupci. 

„Společnost Cisco je hrdá, že může spolupracovat s tolika respektovanými a špičkovými společnostmi z celého světa, a je mi ctí oznámit, že společnost Dimension Data získala 4 celosvětová ocenění na konferenci Cisco Partner Summit,“ říká Edison Peres, senior vice president, Worldwide Channels, Cisco. „Dimension Data jsme za rok 2010 ocenili jako prodejního partnera s vysokou výkonností a odbornými znalostmi.“ 

„Je to fantastické potvrzení našich odborných znalostí a schopnosti úspěšného partnerství se světovými technologickými lídry, což přináší výhody našim klientům. Naše 20-leté partnerství se společností Cisco hraje důležitou roli při poskytování nejlepších řešení a služeb našim klientům ve více než 49 zemích, ať již se jedná o oblast sítí, hlasu, zabezpečení, datových center, sjednocené komunikace nebo kontaktních center. Jsem hrdý na naše zaměstnance, kteří každý den plní naše předsevzetí a snaží se jménem našich klientů dosáhnout dokonalosti,“ říká Brett Dawson, CEO, Dimension Data. 

Celosvětové ceny pro Dimension Data zahrnují oceně­ní European Markets Services Partner of the Year (Evropa), APAC Solution Innovation Partner of the Year (Nový Zéland), Emerging Markets Theatre Partner of the Year (Dimension Data) a APAC Theatre Partner of the Year, kterou získala dceřinná asijská společnost Datacraft Asia. 

Ocenění v rámci konference Cisco Partner Summit jsou udělována na třech úrovních: regionání, oblastní a celosvětové. Celosvětová ocenění Cisco Partner Summit jsou určená pro partnery s mimořádnou výkoností v rámci specifického technologického trhu napříč různými geografickými regiony. Mimo celosvětových ocenění získala společnost Dimension Data v Evropě a rozvojové Evropě celkem 11 ocenění a 12 ocenění v USA, Kanadě a Latinské Americe. Na Blízkém východě a v regionu Afrika, Jižní Africe a Nigérii získala 3 ocenění a 2 ocenění v Austrálii společně s Datacraft Asií. 
 

O společnosti Dimension Data 

Dimension Data (LSE:DDT) je specializovaným mezinárodním poskytovatelem IT služeb a řešení. Klientům pomáhá plánovat, budovat, podporovat a řídit jejich IT infrastruktury. Společnost Dimension Data poskytuje své odborné znalosti v oblastech budování sítí, řešení datových center, konvergovaných komunikací, technologií Microsoft a technologií pro kontaktní centra. Díky unikátním schopnostem v oblasti konzultací, integrace a řízení služeb vytváří společnost jedinečná klientská řešení.

www.dimension­data.com/cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).