Hlavní navigace

Společnost ecommerce.cz získala ocenění za nejlepší případovou studii roku 2008

[Tisková zpráva] Brno, 12. listopadu 2008 – Odborná porota měsíčníku Business World vybrala v soutěži o nejlepší případovou studii roku 2008 jako vítěze v kategorii finanční přínos případovou studii společnosti ecommerce.cz.

Sdílet

Společnost ecommerce.cz se případovou studií Komplexní loterijní systém pro internetové kurzové sázení společnosti SAZKA, a.s. zapojila do třetího ročníku soutěže o nejlepší případovou studii, kterou pořádá redakce měsíčníku Business World, a získala ocenění za nejlepší studii v kategorii finanční přínos. Myšlenkou soutěže je poukázat na zajímavé ICT projekty, které byly úspěšně realizovány v různých odvětvích českých i zahraničních firem a institucích.

Při hodnocení případových studií byla zohledněna především inovativnost, technologický a finanční přínos a efekt pro uživatele. Hodnocení jednotlivých případových studií a výběr celkového vítěze provedla odborná porota složená ze zástupců odborných médií vydavatelství IDG Czech, a. s., akademické obce a IT odborníků.

Nejedná se přitom o první ocenění, které společnost ecommerce.cz za toto řešení obdržela. Již v květnu obstála ve velmi silné konkurenci a získala prestižní ocenění Finalista v soutěži Microsoft Industry Awards 2008 v kategorii Nejlepší řešení pro bankovnictví, pojišťovnictví a správu financí.

Udělená ocenění dokládají, že nasazení loterijního systému společnosti ecommerce.cz skutečně představuje nejzásadnější a nejrozsáhlejší změnu v kurzových sázkách od doby jejich provozování v České republice. Zákazníkovi umožnil posílit své postavení a renomé na trhu loterijních a sázkových společností a rozšířit portfolio nabízených služeb. Zároveň do budoucna zajišťuje široké možnosti dalšího růstu a rozšiřování systému o další moduly. Sázející si pak mohou užívat mnohem vyšší komfort, množství výhod a nesrovnatelně vyšší počty sázkových příležitostí.

„Ocenění a pozitivní hodnocení naší práce nás samozřejmě velice těší a nejen pro nás je důkazem toho, že ecommerce.cz patří mezi špičkové softwarové společnosti a nejlepší dodavatele sázkových a loterijních systémů v našem regionu.“ komentoval ocenění obchodní ředitel ecommerce.cz, Bc. Walter Pavliš.

O společnosti ecommerce.cz, a. s.
Dynamicky rostoucí česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Na trhu informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Vytváří unikátní systémy, které jejím klientům pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují efektivitu práce a konkurenceschop­nost. Dnes ecommerce.cz zaměstnává přes sto IT specialistů.

K nejvýznamnějším zákazníkům patří SAZKA, a.s., ČEZ, E.ON, ČEPS, Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Tipos, národná lotériová spoločnosť , GTS Novera, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Zlínský kraj, Bratislavský samosprávny kraj, Skanska, Škoda Auto, Televize Prima, Protool s.r.o. a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).