Hlavní navigace

Společnost ecommerce.cz změnila své působiště

[Tisková zpráva] Brno, 27. února 2008 – Brněnská společnost ecommerce.cz se přestěhovala do třikrát větších prostor v komplexu moderních kancelářských budov Brno Business Park.

Sdílet

Společnost ecommerce.cz se přestěhovala do nových reprezentativních prostor v areálu Brno Business Park. Nové sídlo v komplexu moderních kancelářských budov nabízí dostatečný prostor pro další plánovaný růst firmy a současně poskytuje zaměstnancům vysoký standard pro jejich pohodlí a zázemí.

V novém komerčním centru společnost ecommerce.cz zatím využívá prostory o ploše 825 m2, v průběhu druhého čtvrtletí dojde k rozšíření na celkových 1 235 m2.

Důvodem stěhování byl zejména rychlý rozvoj společnosti v roce 2007, kdy se počet zaměstnanců téměř zdvojnásobil. Ecommerce.cz dnes zaměstnává přes sto specialistů na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Ecommerce.cz dosáhla v roce 2007 obratu 100 mil. Kč.

„Kanceláře v komplexu Brno Business Park naplňují naše představy o reprezentativním sídle společnosti. Původní prostory nám kvůli rostoucímu počtu zaměstnanců přestaly vyhovovat a cílem bylo poskytnout našim vývojářům odpovídající komfort. Věřím, že v příjemném a moderně zařízeném prostředí budou u nás ještě spokojenější, což se jistě promítne i do spokojenosti našich zákazníků,“ uvedl Radek Sedlář, předseda představenstva ecommerce.cz.

Společnost ecommerce.cz nyní najdete na této nové kontaktní adrese:

ecommerce.cz, a. s.
Brno Business Park (budova A)
Londýnské náměstí 1
639 00 Brno

Fakturační údaje, telefonické a faxové spojení zůstávají beze změny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).