Hlavní navigace

Společnost EMPIRE jmenovala nového finančního ředitele

[Tisková zpráva] Praha 18. července 2007 – Společnost EMPIRE s.r.o., přední český dodavatel informačních a komunikačních technologií, jmenovala Petra Ježka do pozice finančního ředitele. Petr Ježek nahradí dosavadní finanční ředitelku Jitku Lipkovou, která ze společnosti EMPIRE odchází za jinou pracovní příležitostí.

Sdílet

Ing. Petr Ježek (* 1965) bude mít ve své pozici na starost finanční řízení společnosti, controlling, reporting a bude odpovědný také za vedení účetnictví společnosti EMPIRE. Do společnosti EMPIRE přichází Petr Ježek z pozice prokuristy a finančního manažera společnosti Arca Capital Bohemia, a.s. Během své 17leté kariéry v oboru financí a účetnictví pracoval Petr Ježek rovněž jako účetní senior ve společnosti TMF Czech, s.r.o., nebo jako ředitel divize účetnictví a daně ve společnosti Chemapol Group, a.s.

Petr Ježek vystudoval obor finance na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze a dále se vzdělává v Systému certifikace účetní profese ČR, který pořádá Institut Svazu účetních. Absolvoval rovněž řadu kurzů z různých oblastí účetnictví. Petr Ježek je ženatý, mezi jeho koníčky patří sport a hudba. Mluví plynně anglicky a rusky.

„Ve společnosti EMPIRE vidím velkou příležitost podílet se na dalším rozvoji úspěšné stabilní firmy, která samozřejmě potřebuje systematické finanční řízení a plánování,“ řekl Petr Ježek, nově jmenovaný finanční ředitel společnosti EMPIRE. „Mým cílem je navázat na vysoký standard finančního řízení společnosti a využít získané zkušenosti k dalšímu zlepšování souvisejících procesů.“

„Petr Ježek je jako zkušený odborník na finanční řízení a účetnictví vítanou posilou nejvyššího vedení společnosti EMPIRE,“ dodal Michal Kavale, generální ředitel společnosti EMPIRE. „Věřím, že naváže na úspěšnou a kvalitní práci Jitky Lipkové, které patří náš dík a zároveň přání úspěchu v další kariéře.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).