Hlavní navigace

Společnost EMPIRE oznamuje finanční výsledky za rok 2006

[Tisková zpráva] Praha 12. června 2007 – Společnost EMPIRE, přední český dodavatel informačních a komunikačních technologií, ohlásila finanční výsledky, dosažené v kalendářním roce 2006. Konsolidovaný obrat společností EMPIRE a Sophia Solutions (dceřiná společnost EMPIRE, dodávající produkty a služby v oblasti Business Intelligence) za rok 2006 vzrostl v porovnání s rokem 2005 téměř o 4 procenta a dosáhl výše 147,1 milionů korun. Ve 13leté historii firmy se jedná se o zatím nejvyšší dosažený roční obrat. Bezmála 88 procent obratu tvoří zakázkový vývoj nových řešení a služby. Ke konci roku 2006 zaměstnávaly společnosti EMPIRE a Sophia celkem 142 zaměstnanců, o rok dříve 121 zaměstnanců.

Sdílet

Společnost EMPIRE realizovala v roce 2006 celou řadu významných projektů, například nový internetový portál pro ČSOB, který klientům největšího českého bankovního ústavu umožňuje pohodlný přístup k informacím o službách banky. Kontinuální rozvoj zaznamenaly projekty pro společnost Telefónica O2 Czech Republic, Komerční banku nebo Českou podnikatelskou pojišťovnu.

„Dosažení nejlepšího výsledku v historii společnosti EMPIRE, představuje velký úspěch našeho týmu,“ komentoval dosažené výsledky Michal Kavale, generální ředitel společnosti EMPIRE. „Pro letošní rok máme v plánu zaměřit se, kromě tradiční oblasti bankovnictví a financí, daleko více na vývoj řešení pro telekomunikační společnosti i další segmenty trhu. Při práci na nových projektech budeme i nadále zúročovat a rozvíjet bohaté zkušenosti našeho týmu s vývojem specifických řešení na podporu obchodních cílů našich zákazníků.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).