Hlavní navigace

Společnost Epson pokračuje ve své kampani na podporu prodeje tiskáren s možností vrácení peněz i v letošním roce!

[Tisková zpráva] Tentokrát je akce zaměřena na modely Epson AcuLaser C1600 a CX16.

Sdílet

25. ledna 2011 – Společnost Epson® pokračuje ve své kampani na podporu prodeje tiskáren i v letošním roce. Akce s možností vrácení peněz CASH BACK  se tentokrát týká modelů laserových tiskáren Epson AcuLaser C1600 a CX16. Při koupi uvedených produktů mají zákazníci možnost získat 1.500 Kč zpět.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

O vrácení  peněz lze požádat u výše uvedených tiskáren Epson zakoupených v období 
od 4. ledna 2011 do 31. března 2011. Po uskutečnění nákupu se zákazník zaregistruje na webu www.epson.cz/la­ser, vyplní formulář žádosti a společně s kopií dokladu o nákupu jej online odešle nebo odfaxuje. Žádost musí být zaslána do 30 dnů od data nákupu. Peníze obdrží zákazník zpět do 28 dnů od přijetí platné žádosti. Podá-li zákazník žádost o vrácení peněz elektronicky, bude mít možnost sledovat stav jeho žádosti prostřednictvím internetu. 

Platné smluvní podmínky v plném znění naleznete na webu:  www.epson.cz/la­ser.

- Konec - 

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. 

Skupina Epson vedená  společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos 
k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global­.epson.com

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a  ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/  

Environmentální  vize 2050

http://eco.ep­son.com