Hlavní navigace

Společnost Epson získala ocenění BLI

[Tisková zpráva] Barevná inkoustová tiskárna Epson udělala dojem nízkými náklady na vytištění jedné strany a získala titul „Volba roku" 2010.

Sdílet

23. listopad 2010  –Společnost Epson® s potěšením oznamuje, že její barevná inkoustová business tiskárna  B–510DN získala ocenění “Volba roku” 2010 od společnosti Buyers Laboratory Inc. (BLI) za mimořádné výsledky. Součástí této pocty je uznání, že společnost Epson uvedením této tiskárny nastavila nové standardy v oblasti ceny tisku. 

Na porotu společnosti BLI zapůsobily především nízké náklady na vytištění jedné strany, které tiskárna Epson  
B–510DN nabízí, a jimž se dosud žádná další inkoustová tiskárna testovaná touto organizací nevyrovnala.

Buyers Laboratory Inc. je přední nezávislou testovací laboratoří kancelářských zařízení zveřejňující komplexní a přesné zprávy o výsledcích testů, které vycházejí z praktického testování a jsou prováděny v laboratořích této společnosti ve Spojených státech a na Britských ostrovech. Databáze BLI obsahuje 13 000 produktů z celého světa a je předním zdrojem informací o konkurenci pro odborníky z oblasti výroby kopírek, tiskáren, faxů, skenerů, multifunkčních a dalších zařízení.

Thomas Brique, business printer product manager společnosti Epson Europe k tomu dodává: „Ve společnosti Epson neustále hledáme způsoby, kterými můžeme vylepšit naši produktovou řadu, abychom tak vyhověli měnícím se potřebám našich zákazníků. Chápeme požadavek moderních firem, kterým je snižování nákladů na tisk, aniž by museli slevit ze svých nároků na kvalitu vzhledu svých výtisků. Tato pocta a uznání našeho tiskového řešení s nízkými náklady na tisk jedné strany je svědectvím našeho závazku k vývoji produktů, které vyhovují potřebám našich zákazníků, a dokonce je překračují.” 

Klíčové  vlastnosti tiskárny Epson B–510DN 

 • Vysoká rychlost tisku – až 37 stran za minutu
 • Nízké provozní náklady díky nízkým nákladům na vytištění jedné strany, které jsou až o 70 % nižší než u barevných laserových tiskáren1
 • Barevný tisk při stejných nákladech na vytištění jedné strany jako u černobílých laserových tiskáren2
 • Díky standardnímu oboustrannému tisku ušetří uživatel papír i peníze
 • Vysokokapacitní samostatné zásobníky inkoustu (vytisknou až 8 000 stran černobíle, 7 000 stran barevně)
 • Energeticky účinné řešení, splňuje podmínky programu ENERGY STAR®
 • LCD displej pro snadné nastavení
 • Vysoká kapacita papíru – až 650 stran
 • Dva zásobníky papíru pro výběr médií
 • Spolehlivé řešení s kapacitou až 20 000 stran za měsíc
 • Možnosti připojení prostřednictvím Ethernetu a USB
 • Inkoust Epson DURABrite™ Ultra zajišťuje rychleschnoucí výtisky odolné vůči vodě, zvýrazňovačům, rozmazání a blednutí
 

1 B-510 nabízí až o 70 procent nižší náklady na vytištění jedné strany ve srovnání s laserovými tiskárnami v ceně do 399 EUR při evropských cenách spotřebních materiálů k listopadu 2009. Výtěžnost byla kalkulována na základě informací zveřejněných jednotlivými výrobci.

2 Ve srovnání s nejprodávanějšími černobílými laserovými tiskárnami v oblasti EMEA v roce 2009 při evropských cenách spotřebních materiálů k listopadu 2009. Výtěžnost byla kalkulována na základě informací zveřejněných jednotlivými výrobci.

O společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. 

Skupina Epson vedená  společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 70 000 zaměstnanců ve 106 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. http://global­.epson.com  

O společnosti Epson Europe

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a  ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. http://www.epson-europe.com/