Hlavní navigace

Společnost EuroWeb Czech Republic nabízí řešení vitruálních privátních sítí

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost EuroWeb Czech Republic nabízí řešení vitruálních privátních sítí

Praha, 1. 12. 2000 – Společnost EuroWeb Czech Republic, spol. s r.o., přední poskytovatel internetových služeb se zaměřením na firemní sféru nabízí společnostem profesionální řešení jejich komunikace mezi jednotlivými pobočkami a detašovanými pracovišti prostřednictvím virtuálních privátních sítí na páteřní síti EuroWeb. Virtuální privátní síť je osvědčené řešení pro propojení regionálních center prostřednictvím zabezpečených šifrovaných sítí WAN, jež jsou realizovány prostřednictvím kvalitních vysokokapacitních datových okruhů, které mohou být dohledovány a supportovány na základě podrobné specifikace zákazníka. Toto řešení podnikové komunikace představuje významnou investiční úsporu oproti klasickým komunikačním systémům. Ve spojení se službami EuroWeb Security splňuje řešení virtuálních privátních sítí i ta nejnáročnější kriteria a požadavky na bezpečnou komunikaci bez rizika úniku či sledování toku informací. VPN umožňují zprovoznění a nastavení privátních šifrovaných tunelů v rámci IP sítí, které je možné použít pro citlivé datové toky, obchodní informace, e-business apod. Díky členství v nadnárodní síti poskytovatelů internetových služeb EuroWeb, nabízí společnost EuroWeb Czech Republic bezpečné, spolehlivé a cenově efektivní řešení náročných komunikačních potřeb zákazníků, využívající rozsáhlou síť přístupových bodů jak v ČR, tak v dalších zemích Evropy. Podrobnější informace je možné domluvit s odborníky společnosti EuroWeb Czech Republic na základě konkrétních požadavků a specifikace klienta.

O společnosti EuroWeb Czech Republic:

Společnost EuroWeb Czech Republic vznikla jako jeden z prvních ISP v České republice zaměřený na firemní klientelu. Je součástí nadnárodní sítě EuroWeb, která patří mezi nejvýznamnější ISP ve střední Evropě. V letech 1995 – 1998 vybudovala rozsáhlou datovou síť, která se velmi dynamicky rozvíjela a stala je jednou z nejvýznamnějších datových sítí v ČR, umožňující celorepublikový přístup k Internetu prostřednictvím pevných datových okruhů i komutovaných telefonních linek. EuroWeb Czech Republic je členem mezinárodní asociace internetových providerů GRIC, členem sdružení internetových providerů České republiky NIX.CZ a zakládajícím členem sdružení pro registraci domén v ČR CZ.NIC.

EuroWeb poskytuje široké spektrum internetových služeb, od základních po vysoce specializované. Významnou část zákaznické obce tvoří uživatelé s vysokokapacitními přípojkami, předpokládající nadstandardní úroveň poskytovaných služeb.

Podrobnější informace o společnosti EuroWeb naleznete na adrese: www.euroweb.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).