Hlavní navigace

Společnost EuroWeb odkoupila portál Internetto

[Tisková zpráva]

Sdílet

Společnost EuroWeb odkoupila portál Internetto

Praha, 23.1.2001 Spo­lečnost EuroWeb odkoupila v prosinci minulého roku jeden z největších internetových portálů v Maďarsku – portál Internetto, který vznikl jako jeden z prvních svého druhu. Do získání a rozvoje tohoto portálu se EuroWeb rozhodl investovat více než 3,5 mil USD. Cílem akvizice je vytvoření nového modelu s využitím tradičního existujícího obsahu on-line magazínu, společně s nímž představuje koncept B2B2C pro skupinu EuroWeb nové možnosti rozvoje svých aktivit na trhu zaměřeném na firemní klientelu. Po úspěšném vstupu na maďarský trh se předpokládá, že nový model B2B2C se stane významným článkem regionální strategie skupiny EuroWeb.

O společnosti EuroWeb Czech Republic:

Společnost EuroWeb Czech Republic vznikla jako jeden z prvních ISP v České republice zaměřený na firemní klientelu. Je součástí nadnárodní sítě EuroWeb, která patří mezi nejvýznamnější ISP ve střední Evropě. V letech 1995 – 1998 vybudovala rozsáhlou datovou síť, která se velmi dynamicky rozvíjela a stala je jednou z nejvýznamnějších datových sítí v ČR, umožňující celorepublikový přístup k Internetu prostřednictvím pevných datových okruhů i komutovaných telefonních linek. EuroWeb Czech Republic je členem mezinárodní asociace Internetových providerů GRIC, členem sdružení Internetových providerů České republiky NIX.CZ a zakládajícím členem sdružení pro registraci domén v ČR CZ.NIC.

EuroWeb poskytuje široké spektrum Internetových služeb, od základních po vysoce specializované. Významnou část zákaznické obce tvoří uživatelé s vysokokapacitními přípojkami, předpokládající nadstandardní úroveň poskytovaných služeb.

Podrobnější informace o společnosti EuroWeb naleznete na adrese: www.euroweb.cz