Hlavní navigace

Společnost Exprit se stane součástí ICZ

[Tisková zpráva] (Praha, 15. listopadu 2006) – Společnost ICZ a.s., významný dodavatel integrovaných softwarových a síťových řešení, završí k 1. prosinci integraci společnosti Exprit spol. s r.o., jejíž akvizici uskutečnila vloni v prosinci. Společnost Exprit se do ICZ začlení jako nová divize Správa a řízení dokumentů a bude v rámci ICZ nadále rozvíjet své dosavadní portfolio produktů a služeb. V čele divize zůstává Jiří Votruba, dosavadní ředitel Expritu.

Sdílet

„Sloučení společností, ke kterému dojde, je formálním vyvrcholením integrace, která probíhala v průběhu celého letošního roku. Přímé začlenění Expritu do struktury ICZ odráží důležitost jím poskytovaných služeb v našem portfoliu,“ řekl Bohuslav Cempírek, generální ředitel ICZ.

„Cílem ICZ je nabízet svým zákazníkům ucelenou nabídku služeb. A i naši zákazníci a partneři chtějí spolupracovat s vedoucími firmami na trhu. Těší mě, že ICZ může obohatit svou nabídku o naše zkušenosti v dynamicky se rozvíjející oblasti správy a řízení dokumentů, které jsme shromáždili za více než patnáct let našeho působení na trhu,“ doplnil Jiří Votruba, ředitel nové divize Správa a řízení dokumentů společnosti ICZ.

Na základě smlouvy o fúzi se společnost Exprit k 1. prosinci sloučí s ICZ a bude vymazána z obchodního rejstříku. ICZ převezme veškeré jmění zanikající společnosti, stejně jako všechna práva a povinnosti vyplývající z jejích závazkových vztahů. Pod ICZ přejdou také všichni zaměstnanci Expritu.