Hlavní navigace

Společnost Globema s novým partnerským programem

[Tisková zpráva] Společnost Globema, s.r.o., specialista na informační systémy pro inženýrské sítě a distributor GE Energy, představila nový partnerský program zaměřený pro prodej software Smallworld od společnosti GE Energy, a nadstaveb k tomuto produktu od společnosti Globema. Partnerský rozvoj je v souladu s plány společnosti na českém a slovenském trhu a má doplnit stávající partnery TietoEnator ČR a Corinex.

Sdílet

Partnerský program byl navržen s myšlenkou podporovat různé obchodní modely prodejních kanálů, odměňovat partnery za jejich úspěchy a investice do vztahu se společností Globema a poskytovat nástroje, které partneři potřebují k růstu obchodních aktivit. Mezi ně patří především obchodně technická zákaznická podpora až do úrovně implementátora a výhodné byznysové podmínky.


Mario Minarovský, ředitel českého zastoupení Globema s.r.o. k tomu dodává: „ Všechny aktivity jsou v souladu s plány GE Energy, kde společně pracujeme na výrazném zkvalitnění a rozšíření možností o nové produkty jako jsou např. Network Asset Manager pro energetické společnosti, případně o spolupráci se společnostmi dodávající ERP systémy a rozšíření funkcionality o GeoSpatial information. “

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).