Hlavní navigace

Společnost HP rozdělí svou organizační strukturu v regionu střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky s cílem posílit obchodní růst

[Tisková zpráva] Praha, 21. února 2007 – Společnost HP oznámila záměr rozdělit svou stávající organizační strukturu ISE (International Sales Europe), zahrnující státy střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky, na dva nezávislé subregiony, což se projeví efektivnějším využitím obchodních příležitostí na zdejších trzích. Tato změna nabude účinnosti dne 1. května 2007.

Sdílet

Subregion CEE (Central and Eastern Europe) zahrnuje státy střední a východní Evropy včetně pobaltských států, dále pak Ruskou federaci a Společenství nezávislých států. Jan Zadák, stávající generální ředitel pro region ISE, byl jmenován do čela subregionu CEE.

Subregion MEMA (The Middle East, Mediterranean and Africa) pokrývá státy Středního východu, Afriky (včetně Jižní Afriky), ale také Řecko, Izrael a Turecko. Ken Willett, který doposud vedl skupinu HP Technology Solutions Group pro region ISE, byl jmenován generálním ředitelem pro tento subregion.

Oba zmíněné subregiony budou spadat pod organizační strukturu HP Europe, EMEA (Middle East and Africa).

„Region ISE se skládá z 99 států, z nichž některé se vyznačují nejrychleji rostoucím IT trhem na světě,“ řekl Francesco Serafini, generální ředitel HP pro region EMEA. „V současné době zaznamenáváme v tomto regionu dvojciferný obchodní růst. Rozdělení organizační struktury nám umožní se lépe zaměřit na naše aktivity a využít jedinečných příležitostí a obchodního potenciálu na zdejších trzích.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).