Hlavní navigace

Společnost IceWarp posílila tým a představila novou obchodní ředitelku

[Tisková zpráva] Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Technologická společnost IceWarp, specializující se na vývoj produktu IceWarp Mail server, představila novou obchodní ředitelku pro Českou republiku a Slovensko. Tou se stala Linda Vaňková a na pozici obchodního ředitele nahrazuje Jiřího Vojkovského, který se bude soustředit na klienty a obchodní aktivity společnosti IceWarp ve Velké Británii.

Sdílet

Linda Vaňková  přišla ze společnosti Kerio Technologies, v níž působila jako Channel Sales Manager a měla zodpovědnost za síť certifikovaných partnerů a distributorů pro Českou republiku. Během svého dvanáctiletého působení v Keriu byla Linda Vaňková u zrodu a vybudování kompletní partnerské sítě, která postupně přebrala všechnu přímou obchodní činnost společnosti. 

  „Ve společnosti IceWarp Czech Republic jsem zodpovědná za vedení obchodních aktivit a obchodního týmu v České republice i na sousedním Slovensku. Mým cílem je posílit pozici řešení IceWarp jako rovnocenné a inovativní alternativy vůči produktům celosvětových hráčů v oblasti komplexních mailových řešení a zavedených profesionálních e-mailových klientů. Zároveň chci posílit roli partnerů při realizaci obchodů i projektů.“ uvedla Linda Vaňková a dodala: „Jsem hrdá na to, že jsem se stala součástí dynamické české společnosti, která si zakládá na úzkém kontaktu se zákazníky a řídí vývoj svých produktů podle požadavků trhu.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).